شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: ورزشی
ساعت: 22:15 منتشر شده در مورخ: 1396/07/20 شناسه خبر: 1213116
علیپور به تنهایی قطار پرسپولیس را در لیگ برتر به جلو می‌برد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ خرید سومین گلزن برتر فصل قبل لیگ، برانکو را امیدوار کرده بود که در این فصل مشکلی بابت گلزنی تیم‌اش نداشته باشد. اما در روزهایی که همه زوج منشا و طارمی را بررسی می‌کردند، علیپور اجازه نداد که این دو کنار هم قرار بگیرند. علی علیپور به قدری آماده و خوب نشان می‌داد که برانکو مجبور به نیمکت‌نشین کردن یکی از این دو شود.

 

فصل برای علیپور به رویایی‌ترین شکل ممکن پیش می‌رفت. تا این که خبر محرومیت مهدی طارمی اردوی تیم را به هم ریخت. دیگر همه منتظر اوج‌گیری منشا بودند تا جای خالی آقای گل را پر کند. ولی در این شرایط باز هم این علیپور بود که نگذاشت خلا طارمی حس شود. از شانس خوب برانکو، محرومیت طارمی در بهترین فصل علیپور رقم خورد.

 

علیپور علاوه بر یک گل و دو پاس گل در آسیا، چهار گل هم در لیگ برتر زده است. ضمن این که فراموش نشده که اولین جام این فصل پرسپولیس، روی هنرنمایی علی علیپور به دست آمد. علیپور در بازی مقابل نفت تهران، اولین گل این فصل پرسپولیس را زده بود تا در پایان بازی پرسپولیس قهرمانی سوپرجام را جشن بگیرد.

 

تعداد گل‌های زده علی علیپور هیچ‌گاه در طول یک فصل از عدد پنج تجاوز نکرده بود. علیپور فصل قبل چهار گل زد. در لیگ پانزدهم این بازیکن پنج گل برای پرسپولیس زده بود. سه گل در لیگ چهاردهم و دو گل هم در لیگ سیزدهم زده بود.

 

درحالی که در فصل جدید تا همین مقطع از فصل، علیپور شش گل زده است. علیپور با دو گلی که امروز به استقلال‌خوزستان زد، در لیگ برتر چهار گله شد. یک گل در سوپرجام زده بود و یک گل هم در دیدار آسیایی مقابل الاهلی. یعنی علیپور با شش گل‌زده همین حالا هم رکورد بهترین فصل فوتبالی‌اش را شکسته است. 

منبع: وب سایت برنامه نود
http://dana.ir/1213116
ارسال نظر
نظرات
کانال_دانا_داخلی املاک موسوی2 نیشگون نیوز سلام_صفحات_داخلی
Page Generated in 0/0924 sec