شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان آذربایجان غربی
ساعت: 15:43 منتشر شده در مورخ: 1396/07/24 شناسه خبر: 1215892
امام جمعه میاندوآب:
شهید حججی نتیجه تربیت تفکر انقلابی است/ استفاده ابزاری از شهدا ممنوع!
امام جمعه میاندوآب گفت: مدیران و فرهنگیان انقلابی می توانند فرزندانی جهادی مانند محسن حججی ها تربیت کنند و باید میدان را برای مدیران و فرهنگیان انقلابی باز کرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا به نقل از زرین خبر، حجت الاسلام والمسلمین حمید حسن زاده در مراسم یادواره شهدای دانش آموز و فرهنگی شهرستان میاندوآب با تاکید بر اینکه همه ما باید قدردان خون شهدا باشیم، اظهار کرد: ما هر چه داریم به برکت خون شهدا و نعمت ولایت است.

امام جمعه میاندوآب با بیان اینکه مقام شهدا، مقامی والا و بلندمرتبه است، افزود:  باید وصیت نامه و زندگی نامه شهدا را مطالعه کرده و به آن عمل کنیم.

وی با بیان اینکه بوسه به تابوت شهدا یعنی حسرت، گفت: رسم شهدا ولایتمداری واقعی است نه بازی با الفاظ و کلمات.

حسن زاده تصریح کرد: مومن واقعی هیچ وقت رنگ عوض نمی کند و روزی یک حرف و روز دیگر حرف دیگری نمی زند و ما نیز باید انسان ها را با حقیقت مقایسه کنیم و هر کسی هر حرفی زد مورد قبول نیست بلکه اگر مطابق با حق باشد، مورد قبول است.

امام جمعه میاندوآب با بیان اینکه زمان عوض می شود ولی عبرت ها نه، اظهار کرد: باید راه و رسم شهدا را بیاموزیم و به آن عمل کنیم و استفاده ابزاری از شهدا ممنوع است.

وی با اشاره به اینکه اگر به مانند شهدا عمل کنیم، باید مدافع مدیران انقلابی و جهادی و معلم انقلابی باشیم، افزود: انقلابی یعنی فدایی و رهرو شهید در عمل نه در شعار.

حسن زاده گفت: شیعه و مومن واقعی کسی است که هر لحظه رنگ عوض نمی کند و همواره رهرو ولایت و امام و شهدا بوده و قبل و بعد از انتخابات نیز یک حرف می زند.

امام جمعه میاندوآب با تاکید بر اینکه اتحاد و همدلی حول محور ولایت، راه پیشبرد نظام اسلامی است، تصریح کرد: استقامت و جهاد در مقابل دشمنان خارجی و بصیرت و آگاهی در مقابل دشمنان داخلی، رمز پیروزی است.

وی با بیان اینکه باید در آموزش و پرورش برای مدیران و فرهنگیان انقلابی میدان باز کنیم، اظهار کرد: مدیران و فرهنگیان انقلابی می توانند فرزندانی جهادی مانند محسن حججی ها تربیت کنند.

حسن زاده افزود: محسن حججی ها و شهید فهمیده ها هستند که این نظام را می توانند حفظ کنند نه آن خارج نشین هایی که شش ماه ایران هستند و شش ماه خارج از ایران.

انتهای پیام/

 

 

http://dana.ir/1215892
ارسال نظر
نظرات