شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان همدان
ساعت: 14:42 منتشر شده در مورخ: 1396/08/11 شناسه خبر: 1228027
نماینده دهیاران استان همدان خبر داد؛
اختصاص ۸ میلیاردو ۴۰۰ میلیون ریال برای آسفالت معابر روستای خان آباد
نماینده دهیاران استان همدان گفت:امسال با حمایت مسئولین و از محل اعتبارات دهیاری روستای خان آباد تمامی معابر اصلی در روستای خان آباد آسفالت ریزی شده است و این روستا اولین روستا در بین روستاهای شهرستان است که کلیه معابر اصلی آن به صورت صددرصدی آسفالت شده اند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا، با همت دهیاری روستای خان آباد از توابع بخش مرکزی شهرستان کبودراهنگ و با حمایت مردم و مسئولین شهرستان پروژه آسفالت ریزی این روستا به طور کلی در معابر اصلی در حال تکمیل شدن است.

مهندس مهدی لطفی دهیار روستای خان آباد  است که به دلیل پیگیری  مشکلات مردمی چندین سال به عنوان دهیار نمونه شهرستان انتخاب و هم اکنون نماینده دهیاران استان همدان نیز می باشد.

 لطفی دهیار تلاشگر و خدوم مردم روستای خان آبادو نماینده دهیاران استان همدان  در گفتگو با خبرنگار کورنگ ، با اشاره اتمام پروژه آسفالت ریزی  معابر اصلی روستای خان آباد اظهارداشت:امسال با حمایت مسئولین شهرستان و از محل اعتبارات دهیاری روستای خان آباد آسفالت ریزی تمامی معابر اصلی این روستا به عنوان اولین روستای شهرستان کبودراهنگ  در چند روز آینده به اتمام خواهد رسید.

وی با در تشریح عملیات اجرایی این طرح در روستای خان آباد گفت:طبق برنامه پنج ساله دهیاری به هدف 50000متر مربع آسفالت ریزی با اعتباری بالغ بر 8میلیارد و400میلیون ریال در سطح معابر عمومی و اصلی این روستا انجام گرفته است.

وی در ادامه با اشاره به زیرسازی و جدول گزاری معابر عمومی در این روستا در طول پنج سال گذشته تصریح کرد:پروژه جدول گزاری معابر اصلی و فرعی این روستا از پنج سال پیش آغاز و به طول 5000متر جدول گزاری با اعتباری بالغ بر دو میلیارد ریال به پایان رسیده است.

 مهدی لطفی در پایان خاطر نشان کرد:از کلیه مسئولین شهرستان ،مدیر کل محترم و کارشناسان امور روستایی استانداری همدان ،اعضای شورای محترم روستا و از اهالی محترم و فرهنگ پرور روستای خان آباد و از همه کسانی که مارا در اجرای این طرح ها کمک کردند نهایت تقدیر و تشکر را داشته و از درگاه خداوند متعال برای همه خدمتگزاران واقعی و خدوم ملت شریف ایران توفیقات روز افزون آرزومندم.

انتهای پیام/

  • 1515
  • 1515
  • 15115
http://dana.ir/1228027
ارسال نظر
نظرات