شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان همدان
ساعت: 16:06 منتشر شده در مورخ: 1396/08/11 شناسه خبر: 1228152
۲ بازیکن کبودراهنگی به اردوی تیم ملی کبدی دعوت شدند
دعوت از دو بازیکن کبودراهنگی جهت شرکت در اردوی تیم ملی کبدی جمهوری اسلامی ایران آمادگی مسابقات آسایی ایران که در شهر گرگان برگزار خواهد شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا به نقل از کورنگ ،اردوی تیم ملی کبدی جمهوری اسلامی ایران جهت شرکت در مسابقات قهرمانی آسیا که در کشور ایران و در شهر گرگان برگزار خواهد شد ازبعد از ظهر  امروز 11 لغایت17 آبان ماه در مجموعه ورزشی انقلاب تهران برگزار خواهد شد.

سوتار سرمربی تیم ملی ایران برای شرکت در این مسابقات 24بازیکن از تیم های مختلف لیگ برتر به مرحله دوم اردوی آماده سازی جهت شرکت در مسابقات آسیایی دعوت کردهخ است که اسامی دو بازیکن از شهرستان کبودراهنگ در بین نفرات دعوت شده به چشم می خورد.

سعید غفاری و حامد میرزایی نادر دو بازیکن دعوت شده به اردوی تیم ملی کبدی هستند.

دقایقی پیش این دو بازیکن آینده دار کبدی جهت شرکت در اردوی تیم ملی از کبودراهنگ به تهران اعزام گردیدند.

همچنین دو داور بین المللی کبودراهنگی آقایان محمد یعقوبی و حامد اسلامی  توسط کمیته داوران فدراسیون کبدی جهت قضاوت در مسابقات آسیایی دعوت شده اند.

حضور دو ملی پوش و 2داور از شهرستان کبودراهنگ نشان از اهمیت این ورزش در بین جوانان این شهرستان دارد که از کبدی به عنوان ورزش اول شهرستان نام برده می شود.

اما متاسفانه به دلیل  بی اهمیتی و حمایت نکردن  برخی مسئولین استانی بجای رشدو شکوفایی هر چه بیشتر این ورزش در کبودراهنگ و استان همدان این ورزش در حال  نزول  در این استان است چراکه امسال بعد سال ها حضور تیم کبدی کبودراهنگ در مسابقات لیگ برتر شهرستان و استان همدان نماینده ای در لیگ کبدی ندارد.

آیا این هشدار جدی به مسئولین کبدی استان نیست که کبودراهنگ به عنوان قطب اصلی ورزش کبدی در کشور نباید تیمی در سطح لیگ برتر داشته باشد؟

انتهای پیام/

http://dana.ir/1228152
ارسال نظر
نظرات