شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کرمانشاه
ساعت: 13:29 منتشر شده در مورخ: 1396/08/14 شناسه خبر: 1229825
درخشش عکاسان سنقری؛
راهیابی آثار عکاسان سنقری به جشنواره ملی عکس "خانه دوست"
3 اثر از محمدصالح شریفی و یک اثر از حمید عزیزی از عکاسان به نام شهرستان سنقروکلیایی به جشنواره سراسری عکس خانه دوست راه یافت.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا به نقل از سهیل سنقر، با به پایان رسیدن داوری هفده هزار عکس ارسالی به دبیرخانه پنجمین جشنواره ملی عکس «خانه دوست» برگزیدگان این دوره از جشنواره معرفی شدند.   

کیارنگ علایی دبیر این جشنواره در این راستا اظهار داشت : «هیات داوران شامل فاطمه بهبودی، محمد مهدی رحیمیان، مجید سعیدی، سعید محمودی ازناوه و ساسان مویدی با بررسی عکس‌ها و مباحثه فراوان، در نهایت ۱۱۴ اثر را شایسته حضور در بخش مسابقه، نمایشگاه و انتشار در کتاب نفیس جشنواره دانستند.   

این آثار با کسب حداقل چهار رای از پنج رای داوران به این بخش راه پیدا کرده است که این مهم به دلیل تعدد عکس‌های خوب و رقابت شدید حاکم میان عکس‌های مطلوب این دوره بود.»

 گفتنی است مراسم پایانی و اهدای جوایز برگزیدگان، آذرماه ۹۶ در مشهد مقدس برگزار می‌شود.

موسسه آفرینش‌های هنری آستان قدس رضوی برگزار کننده این جشنواره ملی است و در این دوره از جشنواره بیش از دوهزار عکاس در این رقابت شرکت کرده اند.

شایان ذکر است 3 اثر از محمدصالح شریفی و یک اثر از حمید عزیزی خانقاهی از عکاسان به نام شهرستان سنقروکلیایی در جشنواره سراسری عکس خانه دوست به عنوان آثار برگزیده انتخاب شدند.

 

انتهای پیام/

http://dana.ir/1229825
ارسال نظر
نظرات