شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کرمان
ساعت: 10:01 منتشر شده در مورخ: 1396/08/16 شناسه خبر: 1230810
سئوال این روزهای مردم شهرستان این است؛
فرماندار بعدی کوهبنان کیست ؟
در گوشه و کنار شهر زمزمه هایی به گوش می رسد و مردم از یکدیگر می پرسند با انتخاب محمدرضا مهدلو بعنوان شهردار زرند کدام شخصیت بر کرسی فرمانداری کوهبنان تکیه خواهد زد و سکان فرمانداری کوهبنان را به دست خواهد گرفت؟

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از ۷۲عارف کوهبنان آیا از دیدگاه اصلاح طلبان عملکرد «ذبیح الله شهنازی » معاون سیاسی فرمانداری کوهبنان در طول چندسالی که عهده دار پست معاونت فرمانداری بودند مثبت ارزیابی می شود و ایشان به عنوان فرماندار کوهبنان انتخاب خواهند شد یا اصلاح طلبان گزینه دیگری را برای فرمانداری بام فرهنگی استان مد نظر دارند؟


اگر قرار باشد فرد جدیدی به عنوان فرماندار کوهبنان معرفی شود آن فرد بومی است یا غیر بومی؟


این ها همه سؤالاتی است که در اذهان شهروندان کوهبنانی نقش بسته است و بی جواب مانده است!


بدون شک شهروندان کوهبنانی از فرماندار جدید شهرستان انتظار دارند برای پیشرفت و توسعه این شهر از هیچ کوششی دریغ نکند و برای رساندن بام فرهنگی استان به آنچه که استحقاقش هست شب و روز نشناسد و به نوعی خود را وقف خدمت به مردم نماید و در کنار مردم و همراه با آنها برای جبران عقب ماندگی ها و کاستن از محرومیت ها و تقویت نقاط مثبت بکوشد چرا که در این صورت اقدامات فرماندار مورد حمایت مردم خواهد بود و پشتیبانی مردم از فرماندار نیز بهترین و بالاترین موهبتی خواهد بود که خداوند مهربان در ادامه خدمت به وی عطا خواهد نمود.


حقیر اعتقاد دارم، فرماندار باید پذیرای نقد سالم و سازنده مردم در فضای باشد و در برابر نقد سالم و سازنده موضعگیری ننماید و از مردمی که در راستای انعکاس حقایق موجود در جامعه تلاش می کنند روی برنگرداند و نقدهای اصولی و صحیح را به جان بخرد و از انتقادهای سازنده در جهت اصلاح امور شهرستان استفاده کند.


حال شما به عنوان شهروند این شهر چه انتظاری از فرماندار دارید؟


به نظر شما اولویت های کاری فرماندار چه مسائلی باید باشد؟

 محمدرضا مهدلو با ۴ رأی موافق و ۳ رأی مخالف به عنوان شهردار جدید زرند انتخاب شد

 

بر اساس این گزارش از هفته ها پیش ، بیش از ۱۰ نفر به عنوان کاندیدا انتخاب شهردار زرند به شورا معرفی شدند که از این تعداد ۴ نفر به عنوان کاندیدا نهایی انتخاب شهردار زرند مشخص شدند محمدرضا مهدلو فرماندار فعلی کوهبنان، احمد محمدی شهردار سابق زرند، رضا یزدانپناه سرپرست فعلی شهرداری زرند و ایمان سیف الهی رییس سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری کرمان به عنوان ۴ کاندیدا نهایی انتخاب شده اند.

 

سخنگوی شورای شهر زرند در جمع خبرنگاران با اشاره به اینکه انتخاب شهردار زرند با آرامش کامل انجام شد، گفت: احمد محمدی و محمدرضا مهدلو به عنوان کاندیدا نهایی شهردار زرند بودند که مهدلو با رأی اکثر اعضای شورای شهر به عنوان شهردار جدید زرند انتخاب شد.


وی با بیان اینکه برنامه ارئه شده مهدلو بیشتر در زمینه عمران شهر بوده است، اظهار کرد: وظیفه اصلی شورای شهر انتخاب شهرداری لایق و با سابقه ای خوب است که مهدلو پیش از این نیز فرماندار کوهبنان و بخشدار مرکزی زرند بوده است.


مهدی برهانی نژاد اضافه کرد: شهردار جدید زرند با هیچ دیدگاه سیاسی انتخاب نشده است و بلکه وی به دلیل توانایی و آبادانی شهر زرند انتخاب شده اند.


وی ادامه داد: شورای پنجم همکاری کامل را با خبرنگاران دارد که این خود باعث اطلاع رسانی دقیق به مردم و نشان دادن عملکرد شورا می باشد.


برهانی نژاد با اشاره به عملکرد یزدانپناه به عنوان سرپرست شهرداری زرند، بیان کرد: در زمان سرپرستی وی شهرداری زرند متوقف نشده بلکه رشد داشته است و حتی وی به عنوان یکی از کاندیدا های انتخاب شهردار زرند بودند اما خود از انتخاب به عنوان شهردار زرند کناره گیری کردند.

 

انتهای پیام/

http://dana.ir/1230810
ارسال نظر
نظرات
بنر جام جهانی کانال_دانا_داخلی سلام_صفحات_داخلی