شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: فرهنگ و هنر
ساعت: 10:29 منتشر شده در مورخ: 1396/08/16 شناسه خبر: 1231182
ویژه برنامه های شبکه قرآن و معارف سیما به مناسبت اربعین سید الشهدا (ع) و یاران باوفای ایشان اعلام شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ همزمان با اربعین سید و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین (ع) و یاران باوفای ایشان، شبکه قرآن و معارف سیما ویژه برنامه‌هایی را به همین مناسبت به روی آنتن خواهد برد.

«عطر اربعین» طرح تلویزیونی شبکه قرآن و معارف سیما می باشد که از دهم صفر به صورت زنده از ساعت 6 صبح لغایت 24 شب در زمان های مختلف به روی آنتن این شبکه رفته است که این برنامه در روز اربعین بصورت ویژه به انعکاس تجمع بزرگ محبان امام حسین (ع) در کربلای معلی خواهد پرداخت.

دعوت از قاریان ، شاعران ، مادحین اهل بیت (ع) ، گروه های همخوانی ، کارشناسان ، مهمانان ویژه و ارتباط زنده با مسیرهای پیاده روی از دیگر بخشهای در نظر گرفته شده در «عطر اربعین» در روز اربعین می باشد.

ویژه برنامه زنده از کربلای معلی تحت عنوان «اشراق» با حضور کارشناسان و مهمانان ویژه در 2 نوبت و در ساعتهای 10 صبح و 21 شب به روی آنتن شبکه قرآن و معارف سیما خواهد رفت که به بیان فضیلت ها و آداب زیارت اربعین پرداخته می شود.

علاقه مندان به مداحی و نغمه های عاشورایی می توانند در ساعت 22:30 بیننده برنامه زنده «نغمه عشاق» باشند و با درخواست مداحی های مورد نظر خود آنها را در شبکه قرآن و معارف سیما بشنوند و ببینند.برنامه «یاد خدا» با کارشناسی حجت الاسلام والمسلمین عظیمی ویژه اربعین و بابیان قواعد قرآنی از ساعت 20 به روی آنتن این شبکه خواهد رفت.

مستند «حاشیه ای کوتاه از یک متن بلند» نیز روز پنجشنبه 18 آبان از ساعت 7 صبح پخش خواهد شد.

همچنین فیلم سینمایی «کربلا جغرافیای یک تاریخ» که مروری مستند گونه بر حرکت حماسی امام حسین (ع) از ابتدا تا پس از شهادت در روز عاشورا دارد ، در ساعت 7:45 دقیقه روز جمعه 19 آبان تقدیم علاقه مندان به فیلم و سریال خواهد شد.

منبع: تسنیم

 

http://dana.ir/1231182
ارسال نظر
نظرات