شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کردستان
ساعت: 16:26 منتشر شده در مورخ: 1396/08/16 شناسه خبر: 1231422
کتاب خاطرات به یادماندنی از سرزمین مجاهدت های خاموش چاپ و منتشر شد
کتاب "خاطرات به یادماندنی از سرزمین مجاهدت های خاموش" به قلم حجت الاسلام محمد مهدی لطیفی شهرام چاپ و منتشر شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا به نقل از پیشمرگ روح الله، کتاب "خاطرات به یادماندنی از سرزمین مجاهدت های خاموش" به قلم حجت الاسلام محمد مهدی لطیفی شهرام چاپ و منتشر شد. کتاب مذکور در 127 صفحه قطع رقعی توسط انتشارات نظری به چاپ رسیده است.

 

کردستان سرزمین مجاهدت های خاموش؛ سرزمینی که خاطرات زیبایی از مردم غیور و ولایی در دل خود دارد. مردمی که در برابر سرب های آتشین گروهک های ضد انقلاب سینه سپر کردند و خون خود را در بلندی های جاودانگی نثار کردند تا به همه ثابت کنند که محکم تر از هر مدعی، مدافع ارزشهای اسلامی و پشتیبان رهبر خط شکن خود هستند.

 

این سرزمین جایگاه شهیدان وارسته ای هم چون شهیدان عثمان فرشته، محمد امین رحمانی، جلال بارنامه، ناهید فاتحی کرجو، جمیل شهسواری، لطیف راستی، هوشنگ ورمقانی و شهدای جان بر کف دیگری است که در اوج مظلومیت و غربت متحمل سختی های زیادی شدند، اما هیچ گاه دست از انقلاب اسلامی و مقتدای خود برنداشتند.

 

مردم کردستان هنوز هم بوی خدا را در بلندی های تته، مله خورد، درکی و ... احساس می کنند و هرگاه از دزلی عبور می کنند به یاد می آورند که روزی علی زمان در آنجا حدیث جاودانی و ایثار خوانده است.

 

کتاب "خاطرات به یادماندنی از سرزمین مجاهدت های خاموش" حاصل ده سال خدمت صادقانه حجت الاسلام محمد مهدی لطیفی شهرام در کردستان است. در این کتاب به زندگی نامه و خاطرات شهدایی اشاره شده است که نویسنده کتاب با این عزیزان نشست و برخاست داشته است.

 

 

انتهای پیام/

http://dana.ir/1231422
ارسال نظر
نظرات