شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان قزوین
ساعت: 09:54 منتشر شده در مورخ: 1396/08/17 شناسه خبر: 1231819
مدیر حوزه علمیه قزوین:
پیاده‌روی اربعین در حقیقت یک مانور سیاسی و عبادی است
مدیر حوزه علمیه قزوین گفت: پیاده روی اربعین در حقیقت یک مانور سیاسی و عبادی است و برکات فراوانی برای جهان اسلام دارد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ حجت الاسلام علی عباسی در گفت‌وگو باصبح قزوین، با اشاره به حضور میلیونی مردم جهان در پیاده‌روی اربعین حسینی گفت: حضور گسترده مردم از ادیان مختلف در تجمع حسینی در این ایام موجب دلگرمی نیروهای حزب الله و مسلمانان در سراسر جهان می‌شود.

وی در ادامه ابراز کرد: حضور میلیونی مردم سراسر جهان در این حرکت باشکوه و بی‌نظیر علاوه بر پیام‌های فراوانی که برای جبهه حق دارد زمینه‌ساز تزلزل در جبهه باطل را خواهد شد.

مدیر حوزه علمیه قزوین اذعان کرد: نتیجه پیاده‌روی اربعین برای جبهه حق مرور اهداف نهضت حسینی است، یعنی تفکر امام حسین(ع) که همان تفکر پیروزی خون بر شمشیر و پیروزی حق بر باطل بود برای بار دیگر در ذهن‌ها بازخوانی می‌شود.

وی تصریح کرد: اربعین در حقیقت یک مانور سیاسی و عبادی است و برکات فراوانی برای جهان اسلام دارد.

عباسی با اشاره به تاثیرات این مانور جهانی و باشکوه در جبهه باطل عنوان کرد: حضور باشکوه در اربعین حسینی قدرت دین اسلام را به دشمنان نشان می‌دهد و زمینه کمرنگ شدن تخریب‌های آنها را از اسلام ناب محمدی فراهم می‌کند.

وی ادامه داد: اثری دیگر این تجمع گسترده حسینی در جبهه باطل، گرایش عمومی برای پیوستن به تفکر امام حسین(ع) در سراسر دنیاست.

این کارشناس دینی گفت: پیاده‌روی اربعین نشان دهنده اخلاص، ایمان باطنی و آمادگی برای مبارزه با یزیدیان زمان، صهیونیست جهانی و آمریکای جنایتکار و ظالمان زمان است.

وی در پایان اظهار کرد: امروز حضور گروه‌های تروریستی مانند داعش و سلفی‌ها در درون جبهه اسلامی، قدرت کاذبی برای آنها در جهان ایجاد کرده است که این تجمع عظیم در کربلا اهداف این گروه‌های انحرافی را خنثی می‌کند.

انتهای پیام/

http://dana.ir/1231819
ارسال نظر
نظرات