شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان قزوین
ساعت: 10:17 منتشر شده در مورخ: 1396/08/17 شناسه خبر: 1231858
رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان خبر داد:
پرداخت تسهیلات رونق تولید به ۱۳۱ واحد تولیدی قزوین
رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قزوین از پرداخت ۱۱۴ میلیارد تومان تسهیلات رونق تولید به ۱۳۱ واحد تولیدی در استان قزوین خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از  شاخص، علی پرزحمت امروز در کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان از پرداخت ۱۱۴ میلیارد تومان تسهیلات رونق تولید به ۱۳۱ واحد تولیدی در استان قزوین خبر داد و اظهار کرد: از این تعداد هفت مورد مربوط به طرح‌های تولیدی و ۸۰ مورد به واحد‌های تولیدی حوزه صنعت و معدن و سه مورد هم به طرح‌ها و ۴۱ مورد مربوط به واحد‌های تولیدی حوزه کشاورزی است.

رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قزوین با بیان اینکه امسال یک هزار و ۲۹۹ واحد تولیدی در سطح کشور از تسهیلات رونق تولید بهره‌مند شده اند، گفت: از ابتدای سال جاری این واحد‌ها، ۱۱۴ میلیارد و ۲۷۳ میلیون تومان از طریق سامانه بهین‌یاب تسهیلات دریافت کرده اند که سهم ۸.۸۵ درصدی از کل تسهیلات کشوری را شامل می‌شود.

این مسوول عنوان کرد: یک هزار و ۴۰۱ واحد تولیدی برای دریافت تسهیلات ثبت‌نام که یک هزار و ۵۴ مورد از آن سرمایه در گردش، ۳۰ مورد معدن و ۳۳ مورد درخواست سرمایه ثابت کرده اند و همچنین تعداد ۶۶۲ مورد هم مربوط به بخش صنعت و معدن و در بخش کشاورزی هم با ۲۶ مورد از ۴۶ واحد موافقت شده است.

وی یادآور شد: در هفته گذشته تعداد ۱۸ فقره از متقاضیان بانک‌های عامل توسط کمیته کارشناسی بازدید شده که ۱۳ مورد مورد موافقت این کمیته قرار گرفته است.

انتهای پیام/

http://dana.ir/1231858
ارسال نظر
نظرات
سلام_صفحات_داخلی