شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان سیستان و بلوچستان
ساعت: 10:37 منتشر شده در مورخ: 1396/08/17 شناسه خبر: 1231877
وزیر کشور در بدو ورود به زاهدان در جمع خبرنگاران:
دولت استانداران را بر مبنای شایستگی ها و اعتقاد آنها به برنامه های دولت انتخاب می کند
وزیر کشور با بیان اینکه اجراى برنامه های انتخاباتی دکتر روحانى و برنامه های مصوب دولت توقع دولت از استانداران است، گفت: استاندار جدید شرایط جدیدی را برای جذب سرمایه گذاری ایجاد کند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از عصرهامون، عبدالرضا رحمانی فضلی وزیر کشور صبح امروز در بدو ورود به شهر زاهدان با حضور در جمع خبرنگاران اظهار داشت: دولت استاندران را بر مبنای شایستگی ها و اعتقاد آنها به برنامه های دولت انتخاب می کند.

 
وی در ادامه افزود: جا به جایی استانداران در دولت دوازدهم با هدف انتقال تجربیات و انجام اقدامات جدید در استان ها انجام مى شود لذا عموما برخی استانداران در جاهای دیگری مشغول به فعالیت می شوند.
 
وزیر کشور تاکید کرد: توقع دولت از استانداران این است که ابتدا برنامه های رئیس جمهور شامل برنامه های انتخاباتی و برنامه های مصوب دولت را اجرا کنند به خصوص در مناطقى که عقب افتادگی های تاریخی وجود دارد، الحمدالله استان سیستان و بلوچستان شاهد توفیقات بسیار خوبی در حوزه های اجرایی، پروژه ها و سرمایه گذاری بوده و توقع است استاندار جدید برنامه های ۴ سال گذشته را پیگیری کند و همچنین به دنبال این باشد که شرایط جدیدی را برای جذب سرمایه گذاری و انجام پروژه های عمرانی و غیره ایجاد کند.
 
رحمانی فضلی یادآور شد: در جریان سفر امروز نیز استاندار جدید این استان معارفه و از زحمات آقای هاشمی قدردانی خواهد شد.
انتهای پیام/
http://dana.ir/1231877
ارسال نظر
نظرات
سلام_صفحات_داخلی