شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: فرهنگ و هنر
ساعت: 14:16 منتشر شده در مورخ: 1396/08/17 شناسه خبر: 1232187
قائم مقام دبیر یازدهمین نمایشگاه بین المللی رسانه‌های دیجیتال خبر داد
استقرار استودیوهای برنامه سازی و اولین تلویزیون نمایشگاهی در نمایشگاه رسانه های دیجیتال
قائم مقام دبیر یازدهمین نمایشگاه بین المللی رسانه‌های دیجیتال از استقرار اولین تلویزیون نمایشگاهی ایران در این نمایشگاه خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به گزارش ستاد خبری یازدهمین نمایشگاه بین المللی رسانه های دیجیتال، حمید ضیایی‌پرور از استقرار اولین تلویزیون نمایشگاهی ایران در این نمایشگاه خبر داد و افزود: یکی از ویژگی‌های اصلی نمایشگاه امسال نسبت به دوره های قبل، وجود استودیو و تلویزیون نمایشگاهی در طول زمان برگزاری یازدهمین نمایشگاه بین المللی رسانه های دیجیتال است.

وی تصریح کرد: این تلویزیون نمایشگاهی مجهز به امکانات استودیویی هوشمند است و با عنوان تلویزیون سرآمد به تولید و پخش برنامه خواهد پرداخت.

قائم مقام دبیر یازدهمین نمایشگاه بین المللی رسانه‌های دیجیتال همچنین با اشاره به استقرار استودیوی این تلویزیون در این نمایشگاه، گفت: برنامه‌های تلویزیون سرآمد با محوریت اطلاع‌رسانی و فرهنگ‌سازی تهیه و در تمامی ساعات برگزای نمایشگاه برای بازدیدکنندگان پخش خواهد شد.

ضیایی پرور تصریح کرد: انعکاس اخبار نمایشگاه از مهمترین برنامه‌های این تلویزیون خواهد بود. وی همچنین قالب اجرای این برنامه‌ها را مصاحبه‌ای و تاک‌شو دانست که در آن به گفتگو با مسئولین و مهمانان نمایشگاه، اساتید دانشگاه و متخصصین پرداخته خواهد شد.

یازدهمین نمایشگاه بین المللی رسانه های دیجیتال از تاریخ 20 تا 26 آبان ماه جاری در مصلای امام خمینی (ره) تهران برگزار می شود و از ساعت 10 تا 20 پذیرای بازدیدکنندگان خواهد بود.

انتهای پیام/

http://dana.ir/1232187
ارسال نظر
نظرات
سلام_صفحات_داخلی