شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کرمانشاه
ساعت: 16:04 منتشر شده در مورخ: 1396/08/17 شناسه خبر: 1232222
سرمربی تیم ملی هاکی ایران:
آماده حضور در مسابقات جام جهانی 2018 هستیم
مرصاد اسپورت : سرمربی تیم ملی هاکی بزرگسالان ایران از کسب آمادگی نسبی برای حضور در مسابقات جام جهانی 2018 آلمان خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا اسفندیار صفایی در گفتگو با خبرنگار مرصاد اسپورت، اظهار داشت: تیم ملی هاکی ایران چند روزی است اردوی خود را در کرمانشاه آغاز کرده است.

وی افزود: خوشبختانه با شرایط تمرینی خوبی که فراهم شده توانستیم به آنچه که مدنظرمان بود دست یافته و بیش از پیش برای مسابقات جام جهانی آماده شویم.

صفایی یادآوری کرد 16 ملی پوش در این اردو حضور دارند و خوشبختانه همگی در وضعیت خوبی به سر می برند و می توانند در لیست نهایی تیم ملی برای اعزام به جام جهانی قرار گیرند.

سرمربی تیم ملی هاکی ایران افزود: با برنامه ریزی های صورت گرفته هفت مرحله اردو برای تیم ملی پیش بینی شده که 6 اردو در داخل کشور و یک اردو در اتریش برگزار می شود.

وی نصریح کرد: مسابقات جام جهانی 2018 آلمان محل حضور برترین تیم های دنیاست و ما نیز تمام تلاشمان را به کار می بندیم که بتوانیم حضوری قدرتمندانه در این رقابت ها داشته باشیم.

صفایی گفت: بدون شک تیم ایران توانایی و استعداد زیادی دارد و قطعا در مسابقات پیش رو ملی پوشان هاکی ایران شایستگی های خود را نمایش خواهند داد.

سرمربی تیم ملی در پایان از میزبانی استان کرمانشاه نیز به خاطر فراهم آوردن امکانات لازم قدردانی کرد.

انتهای پیام/

 

http://dana.ir/1232222
ارسال نظر
نظرات