شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: اقتصادی
ساعت: 16:59 منتشر شده در مورخ: 1396/08/18 شناسه خبر: 1232760
مدیر عامل شرکت توزیع برق استان تهران گفت:با تلاش ها و رایزنی های انجام شده، و دریافت منابع مالی از وزارت نیرو ، برق مورد نیاز واحدهای مسکن مهر احداث شده در پرند، پردیس و سایر پروژه های مسکن مهر استان تهران، تامین خواهد شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع برق استان تهران ،حاجی رضا تیموری پس از بازدید میدانی از پروژه های مسکن مهر پرند و پردیس گفت: تامین برق پروژه های مسکن مهر مناطق یاد شده از وظایف شرکت توزیع برق استان تهران است، که در برنامه کاری شرکت لحاظ شده است، براین اساس از سوی وزارت نیرو مبلغی در حدود 28میلیارد تومان و از منابع داخلی شرکت نیز مبلغی در حدود 10 میلیارد تومان، تامین منابع شده است که برای احداث شبکه، نصب ترانس ، روشنایی معابر ، کنتور و سایر تجهیزات اختصاص می یابد، خوشبختانه خرید تجهیزات انجام شده و اجرای پروژه ها با انتخاب پیمانکاران به مرحله اجرایی رسیده است.

وی ادامه داد:هر مسکن مهری که ساخته شده و یا ساخته شود تامین برق آن انجام می شود و در این زمینه شرکت های عمران پرند و پردیس نیاز است همراه و همپای شرکت توزیع باشند و در تعیین بر و کف خیابانها و کوچه ها اقدامات بهنگام انجام دهند تا اجرای پروژه ها بموقع انجام شوند.

مدیر عامل شرکت توزیع برق استان تهران با اشاره به اینکه در سال های اخیر، شرکت توزیع برق استان تهران، یکی از شرکت های پیشرو در امر برق رسانی به مسکن مهر بوده، افزود: در سال گذشته 30 میلیارد تومان از منابع داخلی هزینه شده که بدلیل عدم تامین منابع از طریق شرکت توانیر و دولت همچنان شرکت برق به پیمانکاران و فروشندگان بدهکار است.

تیموری ادامه داد:شرکت های توزیع نیروی برق بصورت درآمد ـ هزینه ای اداره میشوند یعنی با توجه به درآمدی که دارند می توانند هزینه کنند تمامی این تلاش ها در جهت تامین برق پروژه های مسکن مهر ، تامین برق متقاضیان جدید و تامین برق مطمئن و مستمر برای حدود دو میلیون و 200 هزار مشترک موجود است.

وی اظهار امیدواری کرد با مبالغ یاد شده برق رسانی به 90 هزار واحد مسکن مهر انجام شود.

تیموری اضافه کرد: در جهت تسریع در برق رسانی به مساکن مهر پردیس با شرکت عمران توافق به عمل آمده ستون دوم بهای انشعاب را به شرکت برق پرداخت نکنند ولی در عوض هزینه های نیرو رسانی فازهای 5 - 8 -11 و بخشی از فاز 9 را خود انجام دهند.

انتهای پیام/ط

http://dana.ir/1232760
ارسال نظر
نظرات
کانال_دانا_داخلی املاک موسوی2 سلام_صفحات_داخلی
Page Generated in 0/0434 sec