شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کرمانشاه
ساعت: 11:15 منتشر شده در مورخ: 1396/08/19 شناسه خبر: 1232843
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه قصرشیرین خبر داد:
ویزیت رایگان مرزنشینان قصرشیرین در بیمارستان صحرایی بسیج+ تصاویر
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه قصرشیرین از ویزیت رایگان مردم شهرستان به مدت دو روز در بیمارستان صحرایی بسیج خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛سرهنگ پاسدار مرادعلی حسنی در گفتگو با  الوند خبر اظهار داشت: این بیمارستان به همت بسیج جامعه پزشکی و با همکاری دانشگاه علوم پزشکی استان در پارک بسیج قصرشیرین برپا شده است.

 

وی افزود: این بیمارستان که از پنجم آبان دایر شد قرار بود طی ایام اربعین به زوار عتبات عالیات در مرز خسروی و قصرشیرین خدمات بهداشتی و درمانی ارائه کند که با رایزنی های صورت گرفته قبل از جمع آوری بیمارستان به مدت دو روز به صورت رایگان به مردم قصرشیرین خدمات ارائه میدهد.

 

وی در رابطه با خدمات ارایه شده در این بیمارستان افزود: در این بیمارستان درمانگاههای تخصصی زنان و زایمان با متخصص و فوق تخصص زنان، درمانگاه تخصصی چشم پزشکی، درمانگاه فوق تخصص گوش و حلق و بینی، درمانگاه قلب شامل متخصص و فوق تخصص قلب، متخصص کودکان، متخصص مغز و اعصاب و روان، جراحی، داخلی و درمانگاههای تخصصی و فوق تخصصی در زمینه ی بیماریهای پوست و عفونی به ارایه خدمات رایگان به همه مراجعه کنندگان به صورت رایگان می نمایند. 

 

حسنی افزود: در این بیمارستان درمانگاههای رادیولوژی، اورولژی و درمانگاه داندانپزشکی نیز دایر می باشد و همچنین این بیمارستان مجهز به داروخانه می باشد که کلیه داروها را به صورت رایگان برای بیماران ارایه خواهد کرد. 

 

 وی با بیان اینکه محدودیتی برای ارائه خدمات به شهروندان در خصوص ویزیت و دارو وجود ندارد، بیان کرد: این بیمارستان از ساعت 9 صبح پنج شنبه به مدت دو روز خدمات رایگان به مردم قصرشیرین ارائه میدهد.

 

http://dana.ir/1232843
ارسال نظر
نظرات
سلام_صفحات_داخلی