شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: اقتصادی
ساعت: 15:39 منتشر شده در مورخ: 1396/08/19 شناسه خبر: 1233052
دبیر کمیته حمل و نقل و سوخت ستاد اربعین از ۲ برابر شدن ذخایر سوخت و ظرفیت حمل‌ونقل برای اربعین امسال خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ رضا نفیسی در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به دو برابر شدن ذخایر سوخت و حمل و نقل برای اربعین امسال، اظهار کرد: در همین راستا جایگاه های سوخت از ۱۱ به ۱۵ جایگاه برای امسال افزایش یافته بود.

وی با بیان اینکه خوشبختانه کمبود سوخت در این ایام گزارش نشده است، افزود: در روز گذشته در مجموع از سه مرز مهران، شلمچه و چذابه ۲۵۸ هزار زائر وارد کشور شده است.

دبیر کمیته حمل و نقل و سوخت ستاد اربعین با اشاره به اینکه ۵۰ درصد ورود زائران از مرز مهران و مابقی از دو مرز جنوبی صورت گرفته است، گفت: خوشبختانه دپوی خوبی از اتوبوس در هر سه مرز داریم.

وی با بیان اینکه هزار و ۹۰ دستگاه اتوبوس در مرزهای سه گانه دپو شده اند، خاطرنشان کرد: از این تعداد ۸۰۰ دستگاه در مرز مهران، ۲۰۰ دستگاه در شلمچه و ۹۰ دستگاه در چذابه دپو شده تا در صورت نیاز استفاده شود.

نفیسی با تأکید براینکه هیچ کمبود و مشکلی در زمینه اتوبوس وجود ندارد، تصریح کرد: طی روز گذشته سه هزار و ۲۰۰ دستگاه اتوبوس از پایانه های مرز به شهرهای مختلف اعزام شده اند.

به گفته نفیسی برای این ایام ۸۰ درصد ناوگان حمل و نقل بین شهری را به مرزها اعزام کرده ایم، ادامه داد: این میزان معادل ۱۲ هزار دستگاه اتوبوس بین شهری است.

 

http://dana.ir/1233052
ارسال نظر
نظرات