شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: ورزشی
ساعت: 17:31 منتشر شده در مورخ: 1396/08/19 شناسه خبر: 1233098
تیم فوتبال سایپا با حساب سه بر دو موفق شد پارس جنوبی جم را شکست دهد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ دیدار تیم های سایپا و پارس جنوبی جم در چارچوب جام شهدا با برتری سه بر دو تیم سایپا به پایان رسید.

در نیمه اول این بازی تیم سایپا کاملا بر بازی سوار بود و بازیکنان این تیم فصت های خوبی گلزنی را به دست آوردند و به دو گل هم دست پیدا کردند.
گل اول تیم سایپا را حامد شیری در دقیقه ۲۵ از روی نقطه پنالتی به ثمر رساند و گل دوم را هم علی شجاعی در دقیقه ۳۱ در مصافی تک به تک با دروازه بان پارس جنوبی جم به ثمر رساند.
در نیمه دوم اما تیم پارس جنوبی جلوتر آمد و بازی نسبتا برابری را با تیم سایپا ارائه کرد و در دقیقه ۶۵ توسط ابراهیم صالحی روی یک ارسال به گل رسید اما در ادامه محمد سلیمانی در دقیقه ۷۶ در مصافی تک به تک با دروازه بان پارس جنوبی جم، موفق شد توپ را از بالای سر این دروازه بان به گل سوم تیمش تبدیل کند.
با این حال این پایان کار نبود و در دقیقه ۹۰ یک ضربه پنالتی به سود تیم پارس جنوبی جم اعلام شد که این توپ را ارسلان مطهری با وجود شیرجه عالی فلاح زاده به گل دوم تبدیل کرد اما فرصت آنقدر زیاد نبود تا پارس جنوبی بتواند بازی را به تساوی بکشاند و در نهایت سایپا پیروز بازی شد.
به این ترتیب تیم سایپا فینالیست جام شهدا شد و باید با برنده دیدار تراکتورسازی و پدیده مشهد که فردا (شنبه) به مصاف هم می روند، بازی کند.

ایسنا
انتهای پیام

http://dana.ir/1233098
ارسال نظر
نظرات