شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: اجتماعی
ساعت: 23:15 منتشر شده در مورخ: 1396/08/19 شناسه خبر: 1233175
فرمانده قرارگاه اربعین نیروهای مسلح خبر داد:
فرمانده قرارگاه اربعین نیروهای مسلح از ورود ۱.۴ میلیون زائر به کشور خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ سردار محسن فتحی زاده امروز در جمع خبرنگاران گفت: از ابتدای ماه صفر تاکنون بیش از یک میلیون و ۴۰۰ هزار  نفر  یعنی قریب به ۷۰ درصد  از زائران بعد از زیارت عتبات عالیات  و شرکت در راهپیمایی بزرگ اربعین حسینی به مرزهای جمهوری اسلامی ایران بازگشته اند.

وی افزود: پیش بینی ما این است که امشب نیز تعداد زیادی از زائران به میهن اسلامی مراجعت خواهند داشت و روز آینده هم این فرایند کامل تر خواهد شد، البته بخشی از هم وطنان تا پایان صفر ممکن است سفر آنها  ادامه داشته باشد اما فرایند اصلی بازگشت تقریبا تا فردا کامل می شود و دیگر فرایند بازگشت روند عادی را خواهد داشت.

وی ادامه  داد: از بامداد امروز تا لحظاتی پیش حدود ۱۸۵ هزار نفر از زائرین به میهن اسلامی بازگشته اند که سهم پایانه مرزی مهران تاکنون ۱۴۰ هزار نفر بوده است که به نظر می رسد تا ساعت ۱۲ امشب این عدد به ۱۶۰ هزار نفر افزایش پیدا کند.

فتحی زاده افزود: نظم و امنیت مثال زدنی در پایانه های مرزی حاکم است مخصوصا در پایانه مرزی مهران به همت همه مسولان و اهالی استان ایلام همکاری صمیمانه ای که در این جا وجود داشت بسیار با نظم و ترتیب مطلوبی زائرین به میهن اسلامی مراجعت می کنند و با هماهنگی همه دستگاه ها پذیرایی  و سپس به سمت اتوبوس ها هدایت می شوند و از این طریق به شهرهای خود عزیمت می کنند.

مهر

http://dana.ir/1233175
ارسال نظر
نظرات