شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کرمان
ساعت: 09:05 منتشر شده در مورخ: 1396/08/20 شناسه خبر: 1233208
نبض سلامتی در دستان پزشکان جهادگر؛
محبت؛ مرهمی بر زخم های محرومیت/این بار طبیب سراغ بیمار آمد+تصاویر
به همت گروه جهادی منادیان رحمت ۸پزشک متخصص،فوق تخصص و عمومی در ایام عزاداری سرور و سالار شهیدان اباعبدالله الحسین(ع)به مدت سه روز محرومان شهرستان قلعه گنج در جنوب کرمان را ویزیت رایگان کردند و با این محبت خود مرهمی بر زخم های محرومان منطقه شدند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از رودبار ما، این روزها ها حرف از دفاع مقدس است، حرف از جبهه و جنگ و هشت سال ایستادگی در برابر ظلم ظالمان و اما در این میان به پاس این دفاع مقدس، جانباز و پزشک جهادگر به همراه چند پزشک دیگر  به مناطق محروم روستایی در جنوب کرمان آمدند تا علاوه بر ویزیت رایگان روستاییان، به آنان بگویند که جهاد همچنان ادامه دارد و اگر حتی کاری از دستشان برنیاد، بگویند که محبت شاید این روزها مرهمی بر زخم های محرومیتشان باشد.

محرومان جنوب کرمان که سالها با وجود دردهایی که زیر سکوتشان پنهان کرده بودند اما این روزها از یک اتفاق خوشحال بودند؛ از دیده شدن و مورد توجه و تکریم قرار گرفتن.


به همت گروه جهادی منادیان رحمت، جنوب کرمان این روزها میزبان ۸پزشک متخصص،فوق تخصص و عمومی بود آنها در یک اقدام جهادی به مدت ۳روز در روستاهای شهرستان قلعه گنج به معاینه رایگان بیماران محروم پرداختند.

چه بسیار بیماران محرومی که پس از سال‌ها مدارا با درد جسمی و بالاتر از آن تحمل رنج محرومیتی که درمان را برایشان به آرزو تبدیل کرده بود اما طبیبان این بار خود به سراغ بیماران و معلولین این منطقه آمدند و لبخند را بر لب محرومان نشاندند.

پزشک آرام دست بر بدن معلول می گیرد، او را معاینه کرده و با توصیه هایی، نسخه ای برایش می پیچد و در این جا این محبت است که بیشتر در میان این همه درد، مرهمی بر زخم های محرومیت شده است.

در بین این پزشکان یک فوق تخصص اعصاب و روان حضور داشت که خود از جانبازان دفاع مقدس بود و همانند دوران دفاع مقدس به جهاد مشغول است و برای دومین بار بود که به شهرستان قلعه گنج سفر می کرد و بیماران قلبی را به صورت رایگان ویزیت می کرد.

در این جهاد سه روزه پزشکان فوق تخصص و متخصص اعصاب و روان،قلب،زنان ،گوارش همزمان با ایام سوگواری اباعبدالله الحسین(ع) در بیمارستان این شهرستان حضور داشتند و بیماران را به صورت ررایگان ویزیت کردند و پزشکان عمومی به دورترین روستاهای شهرستان قلعه گنج رفتند و معلولین و بیماران دیگر را ویزیت و دارو تحویل دادند.

 

پزشکان چه می گویند

این جهادگران هدف از این اقدامات را کمک و محرومیت زدایی به اقشار ضعیف جامعه می دانند.

داوطلبانه و از سر رغبت به اینجا آمده‌اند تا به سهم خود به هموطنان محرومشان خدمت کنند.

شایان ذکر است که شهرستانهای رودبار جنوب و قلعه گنج با توجه به اینکه دارای جمعیت زیاد و از مرکز استان دور هستند اما از وجود پزشک متخصص محرومند.

گروه جهادی منادیان رحمت چند سالی است که در جنوب کرمان سفیر عشق و مهربانی است.دل می بخشند و غم میخرند.آنها به بالاترین قیمت ها اندوه محرومان را خریدارند.


انتهای پیام/

 

http://dana.ir/1233208
ارسال نظر
نظرات