شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان آذربایجان غربی
ساعت: 10:29 منتشر شده در مورخ: 1396/08/20 شناسه خبر: 1233220
نماینده مردم ارومیه در مجلس:
روند رسیدگی به تخلفات منطقه آزاد ماکو سریع‌تر آغاز شود
نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی بر لزوم آغاز سریع روند رسیدگی به تخلفات منطقه آزاد ماکو تاکید کرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ نادر قاضی‌پور امروز در گفت‌وگو با ندای ارومیه، اظهار داشت: از سیستم قضایی کشورمان این انتظار وجود دارد که سریع‌تر روند رسیدگی به تخلفات در منطقه آزاد ماکو آغاز شده و تصمیمات مقتضی در این زمینه اتخاذ شود.

وی افزود: با توجه به مصوبه کمیسیون اقتصادی در ارتباط با اعمال ماده 236 آئین نامه داخلی مجلس شورای اسلامی در خصوص بررسی تخلفات منطقه آزاد ماکو، موضوع در یکی از جلسات مطرح شده و اعمال ماده 236 به تصویب رسید.

قاضی‌پور اضافه کرد: گزارش کمیسیون اقتصادی درراستای اجرای آئین نامه داخلی مجلس در دستور کار قرار گرفت و در صحن علنی مجلس شورای اسلامی نیز قرائت شد.

نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: براساس درخواست کمیسیون اقتصادی و نماینده مردم ماکو، شوط، پلدشت و چالدران عین‌الله شریف‌پور، موضوع به کمیسیون اقتصادی برای رسیدگی ارجاع شده و پس از بررسی‌‌های همه‌جانبه و

برگزاری جلسات متعدد با نمایندگان وزارت اطلاعات، سازمان بازرسی کل کشور، دیوان محاسبات، ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز، سایر دستگاه‌ها و نهادهای نظارتی درنهایت اعمال ماده 236 آئین نامه داخلی مجلس به تصویب رسید.

وی اضافه کرد: در نهایت نمایندگان اعزامی این کمیسیون در منطقه حضور یافته و پس از نشست با مدیران منطقه، مدیران دستگاه‌های نظارتی گزارش خود را به کمیسیون ارائه کردند به دنبال آن گزارش در صحن علنی مجلس هم مطرح شد.

قاضی‌‌پور اضافه کرد: سوالات مربوط به تخلفات منطقه آزاد ماکو در زمینه‌های مختلف و 28 مورد بوده همچنین از دستگاه‌های ذی‌صلاح گزارش‌ها و پاسخ‌های مستند دریافت شده است.

نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: دستگاه‌های اجرایی و مجلس شورای اسلامی در این زمینه به وظایف خود عمل کرده‌اند، هم اکنون از سیستم قضایی کشور انتظار وجود دارد که رسیدگی سریع و دقیق را در این زمینه آغاز کند.

انتهای پیام/

http://dana.ir/1233220
ارسال نظر
نظرات
سلام_صفحات_داخلی