شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان مازندران
ساعت: 09:15 منتشر شده در مورخ: 1396/08/20 شناسه خبر: 1233238
کاپیتان تیم فوتبال نساجی مازندران:
کلمه عاشق برای توصیف هواداران نساجی کم است
کاپیتان تیم فوتبال نساجی مازندران گفت: شرایط امسال برای صعود مهیا است و من مدیران باشگاه را مدیرانی لایق می‌دانم که تمام تلاش خود را انجام می‌دهند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا مرتضی غلامعلی‌تبار در گفت‌وگو با خبرنگار بلاغ، با بیان اینکه تیم فوتبال نساجی مازندران امسال از شرایط خوبی بهره‌مند است، اظهار کرد: تلاش‌های مسؤولان و مالکان باشگاه سبب شد تا این فصل مشکلی نداشته باشیم و با آرامش بازی کنیم.


وی افزود: تماشاگران نساجی در روند مؤفقیت‌های تیم نقش مؤثری داشتند و کلمه عاشق برای هواداران نساجی کم است.

کاپیتان تیم فوتبال نساجی مازندران تصریح کرد: هواداران ما بی‌نظیرو فوق‌العاده هستند و فکر می‌کنم تماشاگران نساجی در ایران نمونه هستند.

غلامعلی‌تبار با بیان اینکه من این افتخار را داشتم که در ملوان و نفت آبادان هم بازی کنم، تصریح کرد: تماشاگران نساجی یک شور و حال خاصی را به تیم منتقل می‌کنند و دست تک تک تماشاگران نساجی را که شناسنامه فوتبال مازندران است می‌بوسم و امیدوارم بتوانیم جواب حمایت‌های آنها را بدهیم.

وی ادامه داد: شرایط امسال برای صعود مهیا است و من مدیران باشگاه را مدیرانی لایق می‌دانم که تمام تلاش خود را انجام می‌دهند.

کاپیتان تیم فوتبال نساجی مازندران در پایان با بیان اینکه طرفی مهدی پاشازاده سرمربی تیم نساجی نیازی به تعریف ندارد، گفت: او در جام جهانی و در بایرن لورکوزن بازی کرده است و کاپیتان استقلال بوده و بدون شک فوتبال من را متحول کرده است و من این روزها از دانش مهدی پاشازاده یاد می‌گیرم.
 
 
انتهای پیام/
http://dana.ir/1233238
ارسال نظر
نظرات