شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان هرمزگان
ساعت: 11:38 منتشر شده در مورخ: 1396/08/20 شناسه خبر: 1233396
مدیر اجرایی موکب قمر بنی هاشم میناب عنوان کرد:
ارائه خدمات به بیش از 10 هزار زائر اربعین حسینی در کربلا
مدیر اجرایی موکب قمر بنی هاشم (ع) شهرستان میناب با اشاره به خدمات انجام شده در این موکب گفت:تا پایان فعالیت به بیش از 10 هزار نفر از زائرین اربعین حسینی خدمات داده شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ طالب احمدی نیا، مدیر اجرایی موکب قمر بنی هاشم میناب در گفتگو با  هرمز؛ با اشاره به خدمات انجام شده در این موکب اظهار کرد:در موکب قمر بنی هاشم شهرستان میناب بیش از 40 نفر از برادران و خواهران خادم ابا عبدالله الحسین (ع) برای خدمت به زائران آن حضرت از شهرستان میناب در کربلای معلی حاضر و به زائرین آن حضرت خدمت کردند.

وی افزود:مدت ها قبل از آغاز اربعین واحد تدارکات ما در کربلا حاضر شده و زمینه لازم را برای پذرایی اززائران اربعین آماده کرده بودند تا در این شلوغی و ازدحام عاشقان و دلدادگان اباعبدالله در زمینه تامین رفاه آنان مشکلی به وجود نیاید.
 
 
 
مدیر اجرایی موکب قمر بنی هاشم شهرستان میناب اظهار کرد:موکب شهرستان میناب در عمود 1404 و در مکانی به نام سید جوده در 2کیلومتری حرم مطهر حضرت ابولفضل (ع) فعالیت داشت که همه زائرین هرمزگانی از این مکان عبور می کردند و پس از استراحت به راه خود ادامه می دادند همچنین برنامه های فرهنگی از قبیل برگزاری نماز جماعت و همچنین پذیرایی در سه وعده غذایی هم از مهمترین اقداماتی بود که صورت می گرفت.
 
احمدی نیا در ادامه تصریح کرد:کمک های بسیاری جهت برپایی این موکب از طرف مردم شهرستان میناب صورت گرفته و خوشبختانه با این کمک ها توانسته ایم خدمات قابل قبولی را به زائرین اربعین که از شهرستان میناب و حتی استان هرمزگان و سایر نقاط کشور که به موکب مراجعه می کردند ارائه نماییم .
 

وی یاد آور شد :روزانه بیش از 500 نفر در موکب قمر بنی هاشم (ع) شهرستان میناب پذیریش می شد و در برخی از روزهای پایانی و نزدیک به اربعین به دلیل ازدحام بسیار زیاد زائرین ظرفیت موکب تکمیل شده و آنها را به سایر مواکب استان هرمزگان در کربلای معلی ارجاع می دادیم که در مجموع از ابتدای فعالیت موکب تا پایان فعالیت به بیش از 10 هزار نفر از زائرین اربعین خدمات ارائه شده است.

احمدی نیا در پایان خاطر نشان کرد:از اینکه خداوند متعال به ما توفیقی داده تا خادم ابا عبدالله الحسین (ع) باشیم شکر گزار هستیم و انشالله در سال آینده به یاری خداوند متعال و با پشتیبانی مردم عزیز شهرستان میناب همانند امسال بتوانیم خدماتی بهتر و بیشتر را به زائرین اربعین حسینی چه در کربلای معلی و چه در مسیر پیاده روی ارائه نماییم .
 
انتهای پیام/
http://dana.ir/1233396
ارسال نظر
نظرات
سلام_صفحات_داخلی