شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان همدان
ساعت: 15:32 منتشر شده در مورخ: 1396/08/21 شناسه خبر: 1234357
همزمان با هفته کتاب؛
نمایشگاه کتاب در تویسرکان برپا شد
سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان تویسرکان از برپایی نمایشگاه کتاب به مناسبت فرارسیدن هفته کتاب در این شهرستان خبر داد

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا «علی نورعلیئی» در حاشیه افتتاح در گفت و گو با خبرنگار رودآور؛ گفت: اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان تویسرکان با همکاری موسسه اندیشوران پارس اقدام به برپایی نمایشگاه کتاب با بیش از پنج هزار هزار جلد و در  یک هزار و 200 عنوان کرده است.

 وی اظهار کرد: کتب ارائه شده در این نمایشگاه در موضوعات تاریخی، دینی، فلسفی، پزشکی، ادبی، اجتماعی، فرهنگی و ... است که با 20 درصد تخفیف در اختیار علاقمندان قرار می گیرد.
سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان تویسرکان با تأکید بر اینکه ارائه تخفیف و بن برای کتاب به نوعی تکریم اهالی فرهنگ است، افزود: هدف از این تخفیف‌ها ایجاد علاقه به ویژه در بحث کتاب و کتابخوانی برای افرادی است که در این نمایشگاه شرکت می‌کنند و این خود می‌تواند یک امتیاز خوب برای کسانی باشد که به کتاب و خواندن آن علاقمند هستند.
نورعلیئی تصریح کرد: هدف از برگزاری این نمایشگاه ترویج و توسعه فرهنگ مطالعه در بین نوجوانان و جوانان و تعمیق فرهنگ کتابخوانی است .
وی عنوان کرد: این نمایشگاه از 20 آبان‌ماه به مدت 10 روز از ساعت 8 تا 14 و 15 تا 17 در محل برگزاری نمایشگاه واقع در مجتمع فرهنگی و هنری فردوسی تویسرکان  آماده بازدید علاقمندان و فرهنگ دوستان است.
سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان تویسرکان از دیگر برنامه‌های پیش‌بینی شده این اداره در هفته کتاب را برپایی نمایشگاه هنرهای تجسمی، برپایی عصر شعر، برگزاری برنامه نقد کتاب و تقدیر از فعالان عرصه کتاب و کتابخوانی برشمرد.

وی افزود: با تلاش‌ها و ‌برنامه‌ریزی‌های به عمل آمده شاهد برگزاری برنامه‌های متنوع و خوبی در شهرستان تویسرکان باشیم.

انتهای پیام/

 

http://dana.ir/1234357
ارسال نظر
نظرات
سلام_صفحات_داخلی