شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان همدان
ساعت: 15:32 منتشر شده در مورخ: 1396/08/21 شناسه خبر: 1234383
جلسه ستاد برگزاری مراسم زیارت حضرت رسول در کبودراهنگ برگزار شد
جلسه ستاد برگزاری زیارت و بزرگداشت پیامبر اکرم حضرت محمد (ص)در محل سالن جلسات اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان کبودراهنگ برگزار شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا به نقل از کورنگ ، ناصر قره باغی رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان کبودراهنگ در ابتدای این جلسه با اشاره به حرکت عظیم اربعین حسینی اظهارداشت:اربعین و شکوه  پیاده روی جهانی آن  خار چشمی است بر چشمان اسرائیل و مستکبران عالم.

وی با توجه به برگزاری مراسم زیارت پیامبر اعظم در روز۲۸صفر در تمامی  بخش های مختلف شهرستان و روستاهای تابعه گفت:این برنامه امسال نیز به رسم سال های گذشته در سه بخش مرکزی،شیرین سو،گل تپه و تمامی روستاهای شهرستان کبودراهنگ برگزار خواهد شد.
قره باغی با اشاره به اهمیت برگزاری این مراسم در سطح شهرستان افزود:برگزاری این مراسمات در سطح شهرستان جهت زنده نگه داشتن یاد و مقام پیامبر اعظم(ص) می باشد.

ناصر قره باغی در خصوص برگزاری نمایشگاه های مختلف در سطح تمامی کتابخانه های شهرستان تصریح کرد:به مناسبت گرامیداشت ۲۸صفر و مقام پیامبر خوبی ها در سطح تمامی کتابخانه های شهرستان نمایشگاه های مختلف با موضوع پیامبر اکرم برگزار خواهد شد.

انتهای پیام/

  • 1515
http://dana.ir/1234383
ارسال نظر
نظرات