شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان همدان
ساعت: 15:34 منتشر شده در مورخ: 1396/08/21 شناسه خبر: 1234422
درخشش امدادگران تویسرکانی در مسابقات رفاقت مهر سازمان جوانان هلال احمر؛
کسب عناوین برتر استانی و شهرستانی توسط جوانان هلال احمر تویسرکان+تصاویر
جوانان هلال احمر تویسرکانی توانستند با حضور در بیست و هشتمین مسابقات کشوری رتبه برتر کشور در رشته حمل تخصصی مصدوم را به دست آورند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا به نقل از رودآور، مسابقات رفاقت مهر سازمان جوانان هلال احمر هرساله در رشته های امداد و کمک های اولیه، حمل تخصصی مصدوم،اسکان اضطراری و زبان انگلیسی  در مراحل مختلف(کانونی،شهرستانی،استانی و کشوری) برگزار می شود.

و حال این روزها جوانان هلال احمر تویسرکانی توانستند با حضور در بیست و هشتمین مسابقات کشوری رتبه برتر کشور خوش درخشیدند.

 «رامین اسدبگی» مربی کانون دانشجویی هلال احمر دانشگاه آزاد واحد تویسرکان در گفت و گو با خبرنگار رودآور گفت: در این این دوره از مسابقات دو تیم حمل تخصصی مصدوم به تفکیک جنسیت متشکل از یک تیم خواهران؛ زهرا فضلعلی، پریسا کریمپور، رضوان خدابخشی و پریا میرمعینی که موفق به کسب رتبه دوم استان شدند.

وی اظهار کرد: همچنین تیم برادران؛ محمدرضا نظربیگی، حسین ملک محمدی،علیرضا محمدی مهر و محمد صدیقی هم موفق به کسب رتبه اول استان و راهیابی به مسابقات کشوری شدند.

 مربی کانون دانشجویی هلال احمر دانشگاه آزاد واحد تویسرکان افزود: این تیم در آبان ماه سال جاری به مسابقات کشوری اعزام و در بیست و هشتمین مسابقات کشوری موفق به کسب رتبه برتر کشور در رشته حمل تخصصی مصدوم نیز شدند.      

انتهای پیام/

http://dana.ir/1234422
ارسال نظر
نظرات