شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان همدان
ساعت: 11:33 منتشر شده در مورخ: 1396/08/22 شناسه خبر: 1234809
زلزله در تویسرکان، خسارتی نداشته است/آماده باش نیروهای امدادی
گرچه زلزله در تویسرکانی خسارتی به جای نگذاشته، اما از آنجا که استان همدان معین استان کرمانشاه است، نیروهای امدادی این شهرستان در حالت آماده باش هستند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا «حبیب مومیوند» فرماندار تویسرکان در گفت وگو با  رودآور درباره میزان خسارت زلزله در این شهرستان، گفت:  اگرچه این زلزله در سطح شهرستان احساس شده است، اما خوشبختانه از لحظه وقوع، گزارشی از خسارات احتمالی نداشته ایم.مارستان هم اکنون در حالت آماده باش هستند و از آنجایی که استان همدان، استان معین کرمانشاه است، بخش درمان و اورژانس و امداد شهرستان آماده کمک رسانی در صورت نیاز است.

همچنین «سهراب اسدی» مربی امداد و نجات جمعیت هلال احمر تویسرکان در گفت و گو با خبرنگار رودآور به بیان چند توصیه اکتفا کرد و گفت: گوشه های داخلی و دیواره های داخلی بهترین مکان برای پناه گرفتن است.

وی اظهار کرد: از آنجا که وقوع انفجار، آتش سوزی و برق گرفتگی به طور عمده بعد از زلزله محتمل است، در صورت امکان از وسایل گازی و برقی حداقل استفاده شود، تا در هنگام وقوع زلزله بلافاصله کنتورهای آن قابل قطع شدن باشد.

مربی امداد و نجات جمعیت هلال احمر تویسرکان افزود: در جایی که احتمال وقوع زلزله است، در هنگام خوابیدن در کنار پنجره، لوستر، قفسه کتاب و تابلو فرش پرهیز شود.

به گزارش رودآور؛ گرچه زلزله در تویسرکانی خسارتی به جای نگذاشته، اما از آنجا که استان همدان معین استان کرمانشاه است، نیروهای امدادی این شهرستان در حالت آماده باش هستند.

انتهای پیام/

 

 
http://dana.ir/1234809
ارسال نظر
نظرات