شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: اجتماعی
ساعت: 17:51 منتشر شده در مورخ: 1396/08/23 شناسه خبر: 1236059
فرمانده انتظامی رودبارجنوب از دستگیری قاتل فراری پس از گذشت سه ماه، توسط پلیس آگاهی این شهرستان خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ «رضا فیروزبخت» گفت: با تلاش مأموران دایره جنایی پلیس آگاهی رودبارجنوب، قاتل فراری که از سه ماه پیش به اتهام قتل تحت تعقیب بود، دستگیر شد.


این مقام ارشد انتظامی افزود: در اواخر مردادماه امسال طی تماس تلفنی عوامل نگهبانی بیمارستان سیدالشهداء رودبارجنوب با سامانه فوریت‌های پلیسی 110 مبنی بر کشف یک جسد در جلوی بیمارستان، موضوع به صورت ویژه در دستور کار مأموران دایره جنایی پلیس آگاهی شهرستان قرار گرفت.

وی خاطرنشان کرد: از آنجایی که قاتل رد پایی از خود به جای نگذاشته و به صورت مداوم محل اختفای خود را تعییر می‌داد دستگیری وی با مشکل مواجه شده بود.

فرمانده انتظامی رودبارجنوب افزود: پس از سه ماه  تلاش شبانه‌روزی و کار اطلاعاتی و استفاده از منابع محلی، در نهایت محل اختفای متهم در استان فارس شناسایی و در اقدامی غافلگیرانه وی را در سطح شهرستان شیراز با همکاری عوامل انتظامی آن فرماندهی دستگیر کردند.

فیروزبخت خاطرنشان کرد: متهم در بازجویی‌های انجام شده صراحتأ به جرم خود اعتراف کرد که پس از تکمیل پرونده و سیر مراحل قانونی به مراجع قضایی معرفی شد.

فرمانده انتظامی رودبارجنوب با تقدیر از همراهی خوب مردمی در دستگیری این قاتل، خاطرنشان کرد: نیروی انتظامی با اشراف اطلاعاتی و حضور محسوس و نامحسوس در همه نقاط اجازه نخواهد داد مجرمین و افراد سودجو و فرصت طلب به اهداف پلید خود دست یابند.

انتهای پیام

http://dana.ir/1236059
ارسال نظر
نظرات
بنر جام جهانی کانال_دانا_داخلی سلام_صفحات_داخلی