شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان همدان
ساعت: 09:55 منتشر شده در مورخ: 1396/08/24 شناسه خبر: 1236237
رئیس اداره ورزش ملایر خبر داد:
درخشش پاور لیفتینگ کاران ملایر در مسابقات چند جانبه غرب کشور
رئیس اداره ورزش و جوانان ملایر گفت: پاورلیفتینگ کاران ملایر در مسابقات چند جانبه غرب کشور موفق به کسب 15 مدال رنگارنگ شدند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا غلامحسن اکبری در گفت‌وگو با خبرنگار ملایری‌ها  اظهار داشت: مسابقات پاورلیفتینگ چند جانبه غرب کشور به میزبانی شهرستان بروجرد در رشته های پرس سینه ولیفت برگزار شد

وی افزود: این مسابقات در رده های سنی نوجوانان , جوانان , بزرگسالان و مستر2 برگزار شده و 18 نفر از ملایر در این مسابقات حضور یافتند.

رئیس اداره ورزش و جوانان ملایر با اشاره به کسب 15 مدال توسط ورزشکاران ملایر در این مسابقات بیان کرد:   ورزشکاران ملایر در این رقابت موفق ده مدال طلا، سه مدال نقره و دو مدال برنز شدند.

وی با اشاره به مدال آوران ملایری در این رقابت بیان کرد: زهیر زند عباس ابادی، محمد احدیان، علیرضا مرادی، امیر ملکی، احسان شیرزادی، وحید لطیفی، ایرج خدادادی، مهدی ترکاشوند،  امیرعباس ابوالقاضی و علیرضا مرادی مقام اول این مسابقات را به دست آوردند.

اکبری اضافه کرد: ناصر هاشمی، رضا کرمی و محمد رضا اصلاحی مقام دوم  و آقایان سهراب هاشمی و امیر روستایی  مقام سوم رقابت ها را کسب کردند.

 

انتهای پیام/

http://dana.ir/1236237
ارسال نظر
نظرات