شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: بین الملل
ساعت: 15:40 منتشر شده در مورخ: 1393/05/15 شناسه خبر: 123708
توهین فتح الله گولن به ایرانی‌ها
فتح الله گولن در جدیدترین اظهار نظرش به ایران و ایرانی توهین کرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی دانا، ترکیه آنلاین به نقل از وب سایت روتا، فتح الله گولن از عالمان دینی ترکیه که هم اکنون در ایالت پنسیلوانیای آمریکا زندگی می کند ایرانیها را به ریا، پست فطرتی متهم کرد.

رئیس جماعت نور ترکیه که از مخالفان سر سخت اردوغان و جمهوری اسلامی به شمار می رود در تازه ترین سخنرانی خود در شهر پنسیلوانیا گفت: "اگر هفت دنیا هم در ایران باشد به ایران نخواهم رفت. اگر روز قیامت بگویند که راه بهشت از ایران می گذرد من به دنبال راه دیگری خواهم گشت و سئوال میکنم که آیا راه دیگری برای ورود به بهشت وجود دارد که از آنجا بگذرم. همه شما میدانید که نظر من درباره شیعیان ایران چیست. آنها رافضی های ریاکار و پست هستند که جهان اسلام را تکه تکه کرده اند"

فتح الله گولن در حالی این جملات را به زبان آورد که از سوی دولت ترکیه تحت تعقیب است و اتهام های فراوانی درباره وی وجود دارد.
دولت ترکیه فتح الله گولن را به همکاری گسترده با یهودی های صهیونیست و دولت آمریکا متهم کرده و برای وی حکم بازداشت و تعقیب قضایی صادر کرده است.
فتح الله گولن از شاگردان سعید نورسی (از عالمان قدیمی ترکیه) به حساب می آید که از دو سال پیش با دولت اردوغان به مخالفت جدی برخواسته و دشمن اصلی اردوغان به شمار می رود.
رئیس جماعت نور به اسلام صلح طلب و سکولار اعتقاد داشته و خواهان صلح با اسرائیل است.

انتهای پیام 

http://dana.ir/123708
ارسال نظر
نظرات
بی نشان
1393/05/16 - 01:05
پاسخ
با سلام ببین وقتی با دوستای کودک کش اسراییلی همنشین بشی راه جهنم نپرس که از همون دل نژاد پرست خودته؟
rateup 1
ratedown 1
ایرانی
1393/05/16 - 12:02
پاسخ
برعکس مغولها به دورغگویی ودورویی و پست فظرتی مشهور هستن که جز کشتن آتش زدن و دزدی غارت کار دیگری بلد نیستن درست مثل صهیونیست ها ایرانی ها قومی هستن که بعضی از کشورهای همسایه از حسادت به آنها دارن می ترکن سردمداران کشور را بگو که سرمایه ایران را به جیب این دشمنان میریزن
rateup 1
ratedown 1
کانال_دانا_داخلی سلام_صفحات_داخلی
Page Generated in 0/0306 sec