شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کرمان
ساعت: 11:50 منتشر شده در مورخ: 1396/09/16 شناسه خبر: 1252180
عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس:
دولت اعتقادی به تذکرات مجلس در بودجه ندارد/منع خام فروشی و تشویق صادرات انتظار ما از بودجه ۹۷ است
عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس گفت: متاسفانه دولت موارد بسیاری را در بودجه کم اهمیت می داند و هر سال نمایندگان مواردی را به بودجه اضافه می کنند ولی چون دولت به آن ها اعتقادی ندارد تا کنون آن ها را اجرایی نکرده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ نادر قاضی پور در گفت و گو با بوتیا نیوز با اشاره به اینکه بودجه سال ۹۷ در ۱۹ آذر ماه به مجلس ارائه می شود، به بیان اولویت ها و درخواست های کمیسیون صنایع و معادن مجلس از این بودجه پرداخت و عنوان کرد: انتظار ما از بودجه ۹۷،ممنوع کردن واردات جهت رونق تولید داخلی است.

 

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس خاطر نشان کرد: متاسفانه دولت موارد بسیاری را در بودجه کم اهمیت می داند و هر سال نمایندگان مواردی را به بودجه اضافه می کنند ولی چون دولت به آن ها اعتقادی ندارد تا کنون آن ها را اجرایی نکرده است.

 

قاضی پور تصریح کرد: انتظار ما از دولت این است که قانون هدفمند کردن یارانه ها عملیاتی شود و از پولی که می گیرند سهم صنعت را بدهند و هم چنین طبق برنامه ششم توسعه ،برنامه مقررات مالی و قانون رفع موانع تولید پول های معادن در زیر ساخت های معادن هزینه شود.

وی ادامه داد: در بودجه ۹۷، باید خام فروشی ممنوع و تشویق صادرات عملیاتی شود،تولید داخلی در اولویت اول قرار گیرد یعنی صنایع پایین دستی تشویق شوند و هر کس در صنایع و در جهت تولید داخلی سرمایه گذاری کند مالیات کمتری دهد.

 

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس بیان کرد: دولت باید به بخش صنعت و معدن توجه خاصی کند و معادن را توسعه دهد، افزایش حقوق کارگران و معیشت کشاورزان، احداث خانه های کشاورزی و روستایی و خرید تضمینی از آن ها اولویت هایی است که انتظار داریم رئیس جمهور در بودجه ۹۷ به آن ها توجه کند.

انتهای پیام/

 

http://dana.ir/1252180
ارسال نظر
نظرات
بنر جام جهانی کانال_دانا_داخلی سلام_صفحات_داخلی