شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان خراسان جنوبی
ساعت: 13:35 منتشر شده در مورخ: 1396/09/16 شناسه خبر: 1252284
مدیر شرکت هواپیمایی سایه گستر شرق:
لغو پرواز بیرجند- کیش به دلیل به صرفه نبودن/ این پرواز به زاهدان منتقل می شود
مدیر شرکت هواپیمایی سایه گستر شرق گفت: به دلیل عدم استقبال مردم و به صرفه نبودن، پروازهای بیرجند - کیش لغو خواهد شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از خاورستان، چند سالی است در خراسان جنوبی خبرهایی برای پروازهای بیرجند – کیش به گوش می‌رسد و هر بار هم برنامه ها و کارهای خوبی انجام شده است اما بنابر دلایلی لغو و پرواز بیرجند – کیش انجام نشده است.

اولین پرواز بیرجند – کیش چهارم آذرماه امسال از فرودگاه بیرجند انجام شد اما اکنون بعد از گذشت 12 روز از افتتاح این پرواز خبرهایی مبنی بر لغو پرواز بیرجند – کیش از فرودگاه بیرجند شنیده شده است.

هادی سلامی، مدیر فرودگاه های خراسان جنوبی، در گفتگو با خبرنگار خاورستان، اظهارکرد: مدیر شرکت هواپیمای سایه گشتر شرق که متولی انجام این پرواز بوده است نامه کنسل شدن پرواز را برای فرودگاه فرستاده است.

وی افزود: هنوز تصمیمی برای انجام و یا کنسل شدن پروازهای بیرجند – کیش گرفته نشده و سازمان هواپیمایی کشور پاسخی نداده است.

مدیر فرودگاه های خراسان جنوبی گفت: من در حال حاضر لغو پروازهای بیرجند- کیش را تایید نمی‌کنم.

محمد بهمنش، مدیر شرکت هواپیمایی سایه گستر شرق که متولی انجام پروازهای بیرجند – کیش است، در گفتگو با خبرنگار خاورستان،اظهار کرد: چند سال است که پیگیر برای پرواز از بیرجند به سمت کیش هستم.

وی افزود: دو هفته پیش بالاخره اولین پرواز بیرجند- کیش از فرودگاه بیرجند انجام شد.

مدیر شرکت هواپیمایی سایه گستر شرق بیان کرد: طی برنامه ریزی صورت گرفتهف قرار شد پرواز بیرجند – کیش از فرودگاه بیرجند هفته ای دو روز در روزهای شنبه و سه شنبه صورت بگیرد.

بهمنش عنوان کرد: در این دو هفته و چهار پروازی که از بیرجند به سمت کیش داشته ایم استقبال مردم به ویژه در روزهای شنبه خوب نبوده و چون اغلب هزینه ها را شرکت سایه گستر شرق پرداخت می‌کند درواقع با شرایط موجود پرواز بیرجند- کیش برای شرکت ما به صرفه نیست.

وی اذعان کرد: از این روی تصمیم گرفته ام که پروازهای بیرجند – کیش را شرکت سایه گستر شرق را  لغو و پرواز به سمت زاهدان داشته باشیم.

مدیر شرکت هواپیمایی سایه گشتر شرق گفت: برای افتتاح اولین پروازی که چهارم آذر ماه از بیرجند به سمت کیش رفت هم مجدد خودم پای کار آمده، کارها و هماهنگی های لازم را انجام دادم تا اولین پرواز انجام شد.

بهمنش خاطر نشان کرد: آخرین پروازی که از بیرجند به کیش خواهد رفت 25 آذر ماه است و دیگر بعد از آن پروازی از سمت شرکت سایه گستر شرق نخواهیم داشت؛ این پرواز بازگشتیاز کیش به سمت بیرجند نخواهد داشت.

وی با اشاره به اینکه نامه برای لغو پروازهای بیرجند – کیش ازطرف شرکت سایه گستر شرق به فرودگاه بیرجند داده ام، گفت: تا کنون سازمان هواپیمایی کشور با درخواست من مبنی بر لغو پرواز بیرجند – کیش موافت نکرده است.

مدیر شرکت هواپیمایی سایه گشتر شرق اظهار کرد: اگر شرکت کیش ایر هزینه پرواز را تقبل کند من هم پرواز را لغو نخواهم کرد و ادامه می‌دهم؛ اما اگر شرکت کیش ایر در زمینه پرداخت هزینه ها همکاری نداشته باشد من پرواز را کنسل خواهم کرد.

بهمنش یاد آور شد: تصمیم دارم پرواز کیش را به زاهدان منتقل کنم چون زاهدان این پرواز را می‌خواهد و از طرفی هم استقبال مردم خراسان جنوبی به سمت زاهدان بیشتر است.

وی ادامه داد: شهر بیرجند به واسطه اینکه شهر دانشگاهی و کارمندی است معمولا در روزهای شنبه پرواز کیش مسافر ندارد و برای جابجایی پرواز از روز شنبه به آخر هفته هم صحبت و رایزنی کرده ام که موافت نشده است.

مدیر شرکت هواپیمایی سایه گشتر شرق عنوان کرد: کنسل شدن پرواز بیرجند- کیش دلایل زیادی دارد اما مهمترین دلیل وضعیت اقتصادی مردم است که نمی‌توانند با هواپیما مسافرت کنند و از طرفی هزینه های زیادی است که برای شرکت ما دارد و واقعا بدون همکاری شرکت کیش ایر از عهده انجام پرواز بر نمی‌آییم.

بهمنش گفت: اگر با انجام پرواز بیرجند- زاهدان هم موافقت نشود شرکت سایه گستر شرق، پرواز بیرجند -کیش را انجام نخواهد داد.

وی در پایان مجدد تاکید کرد:درصورتی که شرکت کیش ایر با شرکت همکاری داشته باشد و هزینه های پرواز را تقبل کند شرکت ما حاضر به ادامه همکاری خواهد بود در غیر این صورت که من مصصم به لغو پرواز کیش- بیرجند از طرف شرکت هواپیمایی سایه گستر شرق هستم  و از طرفی هم شرکت ایر کیش به دنبال کسب درآمد است و بعید می‌دانم که با درخواست ما برای پرداخت هزینه های پرواز بیرجند- کیش موافت کنند.

انتهای پیام/

 

http://dana.ir/1252284
ارسال نظر
نظرات
بنر جام جهانی کانال_دانا_داخلی سلام_صفحات_داخلی