شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان خوزستان
ساعت: 15:51 منتشر شده در مورخ: 1396/09/25 شناسه خبر: 1258609
طی حکمی از سوی آیت الله موسوی جزایری؛
حجت الاسلام حاجتی به عنوان نماینده ویژه در مناطق بختیاری و لر منصوب شد
این حکم در مرداد ماه سال ۹۴ به حجت الاسلام حاجتی ابلاغ شده بود که بنا بر ملاحضاتی ایشان حاضر به رسانه ای کردن آن نشده بود و در این گردهمائی رسما قرائت شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا به نقل از آسماری,در مراسم گردهمایی اخیر روحانیون و ائمه جماعات شهرستان های مسجدسلیمان، لالی و اندیکا در مسجدسلیمان حکم آیت الله موسوی جزایری نماینده مقام معظم رهبری در استان خوزستان به حجت الاسلام حاجتی امام جمعه موقت اهواز به عنوان نماینده ایشان در مناطق بختیاری و لر توسط حجت الاسلام امینی قرائت گردید.

 این حکم در مرداد ماه سال ۹۴ به حجت الاسلام حاجتی ابلاغ شده بود که بنا بر ملاحضاتی ایشان حاضر به رسانه ای کردن آن نشده بود و در این گردهمائی  رسما قرائت شد.

متن حکم بدین شرح است:

از آن جا که سرور مکرم جناب حجت الاسلام حاج شیخ میراحمدرضا حاجتی دامت افاضاته با مجاهدت فراوان در تحصیل علوم اسلامی و معارف الهی صرف عمر نموده و بحمدالله تعالی به مراحل عالیه و مدارج سامیه نائل شده اند و در کنار آن ازتعهد و تدین و تقوی و دلسوزی نسبت به خلق خدا برخوردار می باشند لذا از جناب ایشان می خواهم با همراهی و همکاری علماء اعلام منطقه به ویژه ائمه محترم جمعه استان آستین همت بالازده در سرتاسر مناطق لر و بختیاری تا مرز استان های چهارمحال و کهگلویه و بویر احمد و استان لرستان از قبل حقیر سرکشی نموده ، کلیه مسائل و مشکلات و حوائج مردم را مدنظر داشته باشند. به ویژه در راستای احیاء و توسعه حوزه های علمیه و اقامه نماز عبادی سیاسی جمعه و اعزام مبلغین به روستاها و ارشاد و هدایت قاطبه مردم که در راس وظایف روحانیت است و نیز در ارتباط با مسئله اشتغال و خدمات رسانی دستگاههای دولتی ایدهم الله تعالی. سلام حقیر را به همه مردم مخصوصاً علاما اعلام و آیات عظام برسانند و بنده دست بوس همه آ نها می باشم.والسلام علیکم و رحمه الله و برکاته…

 

انتهای پیام/

http://dana.ir/1258609
ارسال نظر
نظرات