شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان همدان
ساعت: 10:18 منتشر شده در مورخ: 1396/09/28 شناسه خبر: 1260815
ساخت ربات تلگرامی "نماز" توسط دانش آموز کبودراهنگی
هرکس با برنامه ریزی مناسب می تواند فضای مجازی را از آسیب تبدیل به فرصت کند و با رعایت تقوای الهی و نظم در زمانبندی مناسب این کار به راحتی انجام خواهد شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل ازکورنگ، ربات تلگرامی از قابلیت های ویژه پیام رسان تلگرام است که کاربران این شبکه ی اجتماعی می توانند پیام ها و فرمان های مختلفی را در بستر این برنامه اجرا کنند.

این روزها گسترش استفاده از بستر شبکه های اجتماعی  سرویس های مخلتفی برای مخاطبین فراهم کرده است وفضای مجازی با همه سرویس ها و بسترهای مختلف خود زمینه مناسبی برا سنجش قدرت روحی انسان ها در مواجهه با مسائل انسانی محسوب می شود.

محمد فرجی دانش آموز دبیرستان علامه حلی شهرستان کبودراهنگ و تولید کننده ربات"بهانه وصل"  در گفتگو با خبرنگار کورنگ ، در خصوص و اهداف تولید این ربات معنوی اظهارداشت:هرکس با برنامه ریزی مناسب می تواند فضای مجازی را از آسیب تبدیل به فرصت کند و با رعایت دو نکته مهم، این کار به راحتی انجام خواهد شد.

وی با اشاره به این دو نکته اساسی افزود:رعایت تقوای الهی و نظم و زمانبندی استفاده از این فضا دو رکن مواجهه با آسیب های فضای مجازی است.

این دانش آموز در تشریح اهداف تولید ربات"بهانه وصل"اضافه داشت:فضای مجازی و امکانات استفاده آن در این زمان وظایف ما را سنگین کرده است و امیدوارم ربات بهانه وصل که با موضوع نماز طراحی شده مقدمه ای برای ساخت برنامه ها و محصولات فرهنگی در شهرستان کبودراهنگ شود و جای خالی محصولات این چنینی در بستر شبکه های اجتماعی و فضای مجازی پر شود.

ربات تلگرامی بهانه وصل با موضوع نماز برای اولین بار در حوزه فضای مجازی با قابلیت های بی نظیری چون بازی،برنامه،استیکر، گیف های جذاب،آموزش کامل انواع نماز،قابلیت مدیریت رایگان گروه ها و چت با کاربران، طرح سوال و پاسخ به آن ها در اجلاس نماز و فضای مجازی استان همدان رتبه برتر و به مسابقات کشوری که در هرمزگان برگزار خواهد شد معرفی گردید.

علاقه مندان می توانند با مراجعه به لینک @namazi_robot  از امکانات متنوع این ربات استفاده نمایند.

انتهای پیام/

http://dana.ir/1260815
ارسال نظر
نظرات
سلام_صفحات_داخلی