شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: ورزشی
ساعت: 08:23 منتشر شده در مورخ: 1392/06/24 شناسه خبر: 12653
شرط کارلوس کی روش برای بازگشت به ایران
سرمربی پرتغالی تیم ملی برای بازگشت به ایران و ادامه همکاری شرط گذاشته است و در یک ایمیل به کفاشیان ضرب الاجل تعیین کرده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی دانا به نقل از  مدال نیوز،کار لوس کرش به حالت قهر ایران را ترک کرده ولی مسئولان فدراسیون فوتبال این مسئله را قبول ندارند و میگویند او به ایران برمیگردد این در حالی است که کی روش برای بازگشت به ایران شرط گذاشته و گفته که حالا که  با برنامه های فوتبالی ام من مخالفت می شود من هم بدون گرفتن پولم کار نمی کنم. به همین خاطر او به کفاشیان ایمیل زده  و گفته که 31 شهریور ماه به دوبی می آید و از آنجا حسابش را چک می کند و اگر پول در حسابش بود به ایران می آید و اگر نبود از سفر به  ایرن منصرف می شود و آن وقت هر اتفاقی که بیفتد مقصر فدراسیون فوتبال است .

 گفته می شود فدراسیون باید 500 هزار دلار باید به کی روش دستمزد بدهد تا فاز دوم قراردادش با فدراسیون فوتبال ایران اجرایی شود.

در حال حاضر نیز علی  کفاشیان کمتر از ده روزدیگر فرصت داردتا یان پول را تهیه و به سرمربی تیم ملی پرداخت کند.کفاشیان از هوشنگ مقدس خواسته  تا پول را تهیه کند . از طرف دیگر خودش هم خواسته کی روش  را به مدیران وزارت ورزش اطلاع داده است.

انتهای پیام/م

http://dana.ir/12653
ارسال نظر
نظرات
کانال_دانا_داخلی املاک موسوی2 نیشگون نیوز سلام_صفحات_داخلی
Page Generated in 0/0469 sec