شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان همدان
ساعت: 13:16 منتشر شده در مورخ: 1396/10/09 شناسه خبر: 1269248
سیل جمعیت مردم همدان، علیه فتنه گران خروشید
حماسه 9 دی یکبار دیگر در همدان تکرارشد
مراسم نهم دی‌ماه دراستان همدان بار دیگر صحنه حضور باشکوه و پرشور مردم همیشه در صحنه ای شد که پیوند ناگسستنی خود با ولایت، نظام و انقلاب اسلامی به جهانیان ثابت کردند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از نافع،مردم ولایت مدار همدان همچون سالهای گذشته در سالروز حماسه 9 دی به میدان آمدند تا باردیگر اعلام نمایند که اجازه نخواهند داد دستهای متعرضین لطمه ای به پیکره این آب و خاک مقدس وارد نماید.

 

ملت ایران در نهم دی ماه 88 اگرچه فضای غبارآلودی را تجربه کردند اما با بصیرت وتشخیص راه حق از باطل بار دیگر ثابت کردند که هنوز هم به آرمانهای امام و انقلاب پایبند هستند.

 

مردم با شعارهای مرگ بر آمریکا، مرگ بر اسرائیل، مرگ بر فتنه گر، مرگ بر خواص بی بصیرت، مرگ بر آخوند آمریکایی و... بار دیگر انزجار خود را از فتنه انگیزی های دشمنان داخلی و خارجی به اثبات رساندند

 

فرمانده سپاه انصارالحسین(ع) همدان: پشت صحنه تجمعات اخیر نیز فتنه آمریکایی نهفته است

فرمانده سپاه انصارالحسین همدان با اشاره به تجمعات و اغتشاشات اخیر در برخی شهرهای کشور گفت: در پشت صحنه تجمعات اخیر نیز فتنه آمریکایی نهفته است
 


حماسه 9دی سال96 پرشورتر و پر حرارت تر از سالهای قبل در همدان برگزار شد.

 

این مراسم علاوه بر گرامیداشت حماسه 9دی88 و تجدید میثاق با ولایت فقیه و آرمان های انقلاب، با هدف پاسخ به تجمعات و اغتشاشات مشکوک روزهای به راهپیمایی مردمی از میدان امامزاده عبدالله تا آرامگاه بوعلی همدان ادامه داشت.

 

سردار مظاهر مجیدی در جمع مردم مومن و ولایتمدار همدان در سالروز حماسه 9دی بر لزوم حضور به موقع در بزنگاه های انقلاب تأکید و اظهار کرد: امروز مردم همدان با این حضور پرشور حمایت خود را از انقلاب و ولایت فقیه به اثبات رساندند

 

وی با بیان اینکه 9دی تجلی حضور خداست عنوان کرد: حضور مردم در این موقعیت تجدید میثاق با آرمان های انقلاب و امام است

 

فرمانده سپاه انصارالحسین همدان تاکید کرد: فتنه گران در انتخابات 88 تلاش کردند فضا را غبارآلود کنند تا حق از باطل تشخیص داده نشود اما رهبر انقلاب با آگاهی بخشی، کشتی جامعه را به سلامت به سرمنزل مقصود رساندند

 

وی با بیان اینکه آمریکایی ها از شش ماه قبل از انتخابات برای فتنه انگیزی برنامه داشتند گفت: 9دی از جنس حوادث کربلاست که حضور مردمی شر یزیدیان زمان را خنثی کردند

 

مجیدی با اظهار به اینکه غربی ها رویکرد انقلاب مخملی را در فتنه 88 دنبال میکردند خاطرنشان کرد: کسانی که نظام اسلامی را 8 ماه دچار نوسان کردند باید پاسخگو باشند چراکه پیش از برگزاری انتخابات هم فتنه تقلب را در سر می پروراندند

 

وی در ادامه افزود: غربی ها معتقدند اگر بخواهیم ایران را منحرف کنیم باید بر آن متمرکز شویم و این نشان می دهد آنها چقدر انرژی و زمان صرف منحرف کردن انقلاب ما میکنند

 

فرمانده سپاه انصارالحسین همدان با اشاره به اغتشاشات و تجمعات اخیر پر شهرهای مختلف کشور بیان کرد: پشت صحنه این اتفاقات نیز فتنه آمریکا نهفته است اما مردم امروز با حضور خود نشان دادند هرگز نمی توان به آمریکا اعتماد کرد

 

وی تأکید کرد: آمریکایی ها به دنبال استحاله درونی و ساختار نظام هستند و از هر ابزاری برای این منظور استفاده می کنند

 

مجیدی ادامه داد: مشکلات اقتصادی در جامعه وجود دارد و منکر آن نیستیم و از دولتمردان می خواهیم به جد در رفع این مشکلات بکوشند

 

وی در پایان از مردم خواستار همراهی و حمایت مضاعف در جهت رقم زدن آینده ای روشن شد تا زمینه ظهور حضرت حجت  «عج» فراهم شود

 

در پایان این مراسم بیانیه ای از سوی مردم ولایتمدار همدان در جهت تجدید میثاق با آرمان های امام و انقلاب اسلامی قرائت شد

 

همچنین در این بیانیه بر وجود مشکلات اقتصادی در جامعه تأکید شده اما در عین حال تصریح شده بود که این موضوع نباید دستاویزی برای فتنه انگیزی تازه دشمنان باشد

 

ملایر:فتنه گران در سال 88 آب در آسیاب دشمن می ریختند

 در ملایر نیزحجت الاسلام و المسلمین حسن نوروزی سخنگوی کمیسیون قضایی مجلس شورای اسلامی در مراسم بزرگداشت 9 دی با اشاره به مهمترین ویژگی های انقلاب اسلامی ایران اظهار داشت: حضور مردم و امام خمینی در رأس آن سبب پیروزی و ماندگارس انقلاب شده است.

 

وی گفت: مردم ایران همواره پشتیبان ولایت و دین بوده اند و امام با این مردم به هدف خود ایمان داشتسخنگوی کمیسیون قضایی مجلس ایمان, وحدت و رهبری سه ویژگی بارز پیروزی انقلاب اسلامی ایران دانست:این سه ویژگی همواره و همراه با هم سبب ید واحدی شدند که انقلاب به پیروزی رسید.

 

وی تاکید کرد: تداوم این انقلاب با تمام توطئه هایی که علیه نظام انجام شد همان سه ویژگی ایمان, وحدت و رهبری است.

 

حجت الاسلام نوروزی افزود: امروز ایران  ملتی قوی و بزرگ بوده و این کشور پرچمدار حقانیت در دنیا شناخته می شود.

 

وی گفت:با حضور مردم همیشه در صحنه و ارتش های قدرتمند ایران  دشمن می داند این کشور چه قدرتی دارد.

 

سخنگوی کمیسیون قضایی مجلس شورای اسلامی گفت: دشمن می داند که باگزینه های نظامی نمی تواند کاری کند و به همین منظور به دنبال ایجاد نفاق و چند دستگی در بین مردم است همانند کاری که در سال 88 انجام داد.

 

وی جلوگیری از پیشرفت انقلاب اسلامی را مهمترین هدف دشمنان عنوان کرد و گفت: وحدت و ایمان مردم ایران را به کشوری ابر قدرت در دنیا تبدیل کرده است.

 

وی تاکید کرد: ما نماینده های مجلس اجازه گرانی را نمی دهیم.

 

وی گفت: ما قبول داریم که برخی مسئولین اشتباه کرده اند و برخی اظهار نظرها همچون گرانی بنزین و قطع یارانه ها  بدون پشتوانه بیان شده است.

 

کبودراهنگ: خیل عظیم حامیان ولایت بار دیگر آمدند

مراسم باشکوه گرامیداشت حماسه فراموش نشدنی ۹ دی در کبودراهنگ برگزار شد

 

این مراسم باشکوه و باصلابت امروز شنبه مورخ نهم دی ماه از ساعت ۹:۳۰ صبح در مسجد اعظم شهر کبودراهنگ برگزار گردید.

 

در این مراسم که با حضور خیل عظیم مردم شهرستان برگزار شد پس از قرائت قرآن کریم و اجرای سرود ملی، حاج غفار حاجی ئی شاعر ولایی و انقلابی شهر کبودراهنگ به قرائت اشعاری برای حضار پرداختند.

 

سپس کلیپی با محتوای فتنه سال ۸۸ و حماسه نه دی برای حاضرین پخش شد

 

در بخش بعدی این مراسم باشکوه حجت الاسلام والمسلمین باقری امام جمعه محترم شهرستان به ایراد سخنرانی پرداختند

 

بعد از ایراد سخنرانی انقلابی توسط امام جمعه محترم شهرستان از هادیان سیاسی نمونه بسیجی شهرستان تقدیر و هدایایی نیز اهداء گردید

 

در پایان مراسم نیز بیانیه این همایش قرائت گردید و بند های این بیانیه با تکبیر مردم انقلابی حاضر در مراسم، تایید شد

 

اسدآباد: تجمع‌های غیر قانونی یک حرکت نافرجام است/اینجا ایران دیگر جای آشوب خیابانی نیست


صبح امروز همزمان با سراسر کشور به مناسبت سالروز گرامیداشت 9 دی اقشار مختلف مردم و مسئولان شهرستان اسدآباد رأس ساعت 9:30 در مسجد جامع این شهر حضوری فعال و گسترده داشتند.
 
در این مراسم حجت الاسلام احد آزادیخواه وجود ولایت فقیه را رمز موفقیت ایران اسلامی دانست و اظهار کرد: امروز به برکت خون شهدا امنیت در سراسر ایران برقرار است.

 

وی با محکوم کردن تجمع های غیر قانونی روز گذشته برخی استان‌ها، تصریح کرد: این حرکت‌ها نافرجام است چرا امروز در کوچه پس کوچه‌های کشور به واسطه وجود نیروی انتظامی، سپاه و نیروهای گمنام امام زمان عج امنیت برقرار است.

 

نماینده مردم ملایر در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه اینجا سوریه، عراق و افغانستان نیست، بلکه ایران است ایرانی که غیرت ملت هنوز زنده است و در راه اسلام جان می دهد، گفت: رکن دیگری که موجب شکل‌گیری انقلاب در سال 88 شد، حضور میلیونی مردم بود.

 

وی با بیان اینکه کشور ایران کشور شهید حججی‌ها و همدانی‌هاست، گفت: اینجا دیگر به جای آشوب و ترور خیابانی نیست بلکه امن‌ترین نقطه جهان محسوب می‌شود.

 

آزادیخواه با بیان اینکه حضور امریکایی ها ما در این کشور تجربه کرده ایم و دست آنان در کار است، گفت: در فتنه 88 بغض دشمن را دیده و شنیده ایم و ریشه این فتنه را در دشمنی آمریکا یی‌ها می‌دانیم.

 

وی خاطرنشان کرد: امروز به عناصر ضد انقلاب و فرصت طلب می فهمانیم که ما اگر به دولتمان خود و مشکلات اقتصادی کشور اعتراض داریم، عاقلانه از آنان می‌خواهیم و اگر به شیوه های مدیریتی اشکال می‌گیریم، بلد هستیم که نسبت به معترض باشیم.

 

آزادیخواه گفت: البته به مسئولان هم تذکر می دهیم که از خواب غفلت بیدار شوند و شب و روز خود را به هم بدوزند تا مشکلات مردم حل شود.

 

نهاوند:همه برای دفاع از نظام وانقلاب آمده بودند

شهرستان فامنین:

شهرستان رزن:
حجت الاسلام حسینی در مراسم بزرگداشت ۹ دی  در شهر رزن با بیان اینکه باید به قواعد جمهوریت پایبند بود ادامه داد:امروز ما جمهوری اسلامی داریم، حکومت اسلامی نداریم. افراد بر اساس حکومت اسلامی از ما انتظار دارند در حالی که ما حکومت اسلامی ایران داریم ما درجامعه اسلامی زندگی نمیکنیم.
وی افزود:حکومت اسلامی وجود ندارد ما جمهوری اسلامی ایران داریم و باید به جمهوریت پایبند باشیم اگر نباشیم سنگ بر روی سنگ پایبند نمیشود

حسینی ادامه داد:سایت ها‌وکانالهای خارجی از بی خبری ما سوء استفاده میکنند.چرا حرف ها به صورت منطقی به مردم نگفتیم .

امروز در جامعه فتنه جدیدی در حال شکلگیری است.اینهای که اعتراض دارن تحت فشار هستند، طبق گفته رهبری مردم گله دارند.

مردم حقی دارند که باید بیان کنند.

این استاد حوزه و دانشگاه افزود:اقای صداسیما مسایلی که در کشور اتفاق می افتاده باید بیان کنی صداسیما اخبار را بایکوت نکن صدای معتراضان را بیان کنید ریس جمهور و مردم بیاییند جواب دهند.

وی ادامه داد:اینکه همه چیز را از رهبر بخواهی خلاف است رهبر هم طبق قانون وظایفی دارند.شهرستان بهار: مسئولین باید نگرانی مردم را رفع کنند

امام جمعه شهر ملایر حجت الاسلام برقراری در مراسم حماسه 9 دی که در شهر فرهنگسرای آیت الله بهاری برگزار شد در جمع مردم ولایی این شهر که با فریاد "لبیک یاحسین" به تجدید میثاق با ولایت آمده بودند این روز را روز روشنگیری و بصیرت خواند و گفت: دشمنان ملت بدانند که این مردم همچنان در صحنه حاضرند و پا عقب نخواهند کشید.
حجت الاسلام برقرار در ادامه گفت: دشمنان انقلاب و اسلام از آغاز تاکنون به دنبال فتنه گری بوده و هستند ، چرا که سایه نظام اسلامی بر سر آنها سنگینی می کند و دین را مایه ننگ و عار برای خود و حکومتشان می دانند.
وی ادامه داد: در هر مقطعی به گونه ای به دنبال ایجاد فتنه و تفرقه در کشور ما بودند، زمانی بحث قومیت ها را بر کشور تحمیل کردند، سپس کودتاهایی تدارک دیدند و در مقطعی جنگ 8 ساله را بر کشور ما تحمیل کردند.
امام جمعه شهر ملایر ادامه داد:در مقطعی دیگر تحریم های اقتصادی را سرلوحه کار خود قرار دادند تا کارآمدی نظام را زیر سوال ببرند و پس از آن جنگ نرم را راه انداختند و تصورشان این بود که کشور اسلامی ما هچون کشورهای گرجستان و قرقیزستان است و مس تواند با این ترفندها کشور ما را تحت تاثیر قرار دهند.


وی ادامه داد: دشمنان ما پس از شکست در همه این عرصه ها پروژه انتخابات ریاست جمهوری 88 را راه انداختند و رمز آشوب خود را «تقلب» قرار دادند که 13 ماه پیش از انتخابات در امریکا تدارک دیده شد.
حجت الاسلام برقراری ادامه داد: در این آشوب سفارت های مختلف  برای براندازی نظام اسلامی تلاش می کردند ، اما همه این نقشه ها با مدیریت صحیح و بی نظیر رهبر انقلاب بر هم ریخت.
حجت الاسلام برقراری در ادامه به شلوغ کاری های چند روز اخیر در برخی از نقاط کشور اشاره کرد و گفت: برخی از اینها افردی هستند که جزء قشر آسیب پذیر جامعه اند و عده ای نیز از متضرران سپرده گذار در موسسات مالی و اعتباری هستند که پولشان به غارت رفته و متاسفانه حتی بانک مرکزی هم در مقابل اینها پاسخگو نیست.


انتهای پیام/

 

5555
http://dana.ir/1269248
ارسال نظر
نظرات
اپارک داخلی