شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان اردبیل
ساعت: 10:02 منتشر شده در مورخ: 1396/10/10 شناسه خبر: 1269926
نایب رییس شورای شهر سرعین:
پروژه طلایه داران سرعین در کما است /نباید آبگرم "گاومیش گلی" حاتم بخشی شود
نایب رییس شورای شهر سرعین گفت:نباید دیگر بیش از این اجازه حاتم بخشی آبگرم گاومیش گلی که بعنوان یکی از پر آب ترین آب های گرم دنیا است را داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ صادق احمد پور نایب رییس شورای شهر سرعین در گفت و گو با چشمه لر گفت:آب های درمانی هویت و حیات سرعین است  و باید در حفظ و حراست از آنها از هیچ تلاشی دریغ نکنیم .

وی افزود :نباید دیگر بیش از این اجازه حاتم بخشی آبگرم گاومیش گلی که  بعنوان یکی از  پر آب ترین آب های گرم  دنیا است را داد.

احمد پور تصریح : این چشمه به عنوان نمادآبگرم های استان و آبدرمانی تاریخی و اصیل  که بیشترین مراجعات گردشگران استان را نیز داراست نباید تبدیل به آبگیر کوچک شود .

نایب رییس شورای شهر سرعین تاکید کرد: ساری سو عملاً به فراموشی سپرده شده است که باید این آبگرم احیا شود و باید اعتراف کرد  پروژه طلایه داران به کما رفته و غیر قابل بازگشت است.

وی با اشاره به اینکه باید آبگرم ساری سو و قره سو به گاومیش گلی روانه شود، گفت: باید آبگرم آبدرمانی ها از آب پهنلو تامین و گاومیش گلی به حالت اولیه باز گردد و آبگرم پهنلو نیز باز گشایی و در اختیار عموم قرار گیرد.

انتهای پیام/

http://dana.ir/1269926
ارسال نظر
نظرات
اپارک داخلی