شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان همدان
ساعت: 15:02 منتشر شده در مورخ: 1396/10/12 شناسه خبر: 1271409
اهدای کلاه ایمنی در روستاهای شهرستان کبودراهنگ
بخشداری بخش مرکزی شهرستان کبودراهنگ با مشارکت راهنمایی و رانندگی،و اداره راه و شهرسازی این شهرستان به شماری از راکبان موتور سیکلت در روستای خان آباد کلاه ایمنی اهدا کرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا به نقل از کورنگ ،محمود نوروزی بخشدار بخش مرکزی شهرستان کبودراهنگ در حاشیه این مراسم که به صورت کارگاهی و آموزشی در روستای خان آباد برگزار شد اظهارداشت:با توجه به استفاده روستائیان عزیز از موتور سیکلت جهت انجام امور جاری روزمره و مشاهده مکرر تصادفات منجربه فوت در جاده های روستایی، کارگاهی آموزشی با حضور مامورین عزیز راهور و آموزش پیشگیری از اتفاقات حوادث پیش بینی شده راکبان موتور سیکلت در سطح روستاهای شهرستان کبودراهنگ برگزار می شود.

وی با بیان اینکه کلاه ایمنی و رعایت قوانین رانندگی سهم به سزایی در کاهش تصادفات رانندگی دارد افزود:رعایت قوانین رانندگی و استفاده از کلاه ایمنی می تواند درصد بسیار بالایی در کاهش تصادفات و به ویژه مصدومیت از ناحیه سر در تصادفات موتور سیکلت را ایفا نماید.

نوروزی تصادفات موتور سیکلت را بسیار آسیب پذیر عنوان کرد و گفت:به دلیل قرار گرفتن موتوریسکلت برروی دوچرخ محوری متورسوران نسبت به وسابل نقلیه دیگر در معرض خطرات جدی تری قرار دارند و رعایت دقیق قوانین و اهتمام جدی به این امر می تواند نقش موثری در تصادفات منجربه جرح این وسیله نقلیه باشد.

در پایان این دوره آموزشی سوالاتی از قوانین رانندگی بین موتورسواران  مطرح و به افراد پاسخ دهنده  و همچنین  به تعدادی از راکبان موتور سیکلت به غید قرعه  کلاه ایمنی اهدا شد.

انتهای پیام/

  • 1515
  • 1515
  • 1515
  • 1515
http://dana.ir/1271409
ارسال نظر
نظرات
اپارک داخلی