شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان همدان
ساعت: 14:46 منتشر شده در مورخ: 1396/10/13 شناسه خبر: 1272151
فرماندار شهرستان کبودراهنگ:
دولت و مجلس فکری برای خواسته های مردم بکنند/این نظام به برکت خون شهدا به نظام مهدوی متصل خواهد شد
فرماندار شهرستان کبودراهنگ گفت:با وجود اینکه اتقاقات چند روز پیش ارتباطی به خواسته های معیشتی مردم ندارد و صف مردم از اختشاشگران جدا می باشد ولی ما همه در مقابل خواسته های مردم مسئولیت داریم و هرچه سریعتر دولت و مجلس باید فکری برای مشکلات مردم بکنند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ احسان قنبری فرماندار شهرستان کبودراهنگ در گفتگو با خبرنگار سایت کورنگ ضمن تقدیر از آگاهی و بصیرت مردم ایران اسلامی اظهار کرد:ما از ابتدای پبیروزی این انقلاب سختی ها و فتنه های بزرگ تری را تجربه کرده ایم و ملت فهیم و بصیر ایران اسلامی ملتی نیست که با این باد ها بلرزند و همه دیدند که بلافاصله پس از آگاهی از نیت دشمنان مردم صف خود را از آشوبگران جدا کردند.

وی اختشاشگران و فتنه گران را بی تعصب خواند و افزود:افراد بی تعصبی که پرچم مقدس ایران را آتش زدند  با این کار، هویت نداشته خود را خدشه دار کردند.

قنبری ضمن هشدار به مسئولین در جهت شناسایی مشکلات مردم اضافه داشت:هر چند صف مردم از صفوف آشوبگران کاملا جدا می باشد ولی این اقدامات تلنگری بود برای مسئولین که به فکر مردم باشند و اقشار ضعیف جامعه و مشکلات اقتصادی آن ها را دریابید تا دشمن از این ضعف ها بر علیه امنیت و اتحاد این نظام استفاده نکند .

فرماندار شهرستان کبودراهنگ در انتها با اشاره به خواسته شهدا از مردم و مسئولین خاطر نشان کرد:250هزار شهید گلگون کفن جهت بقای این نظام تقدیم شده است و امروز مطمئنا خواسته این شهدا حفظ این نظام اسلامی است  و ما امروز اعلام می کنیم به برکت وجود شهدا در این نظام به نظام مهدوی اتصال داده خواهد شد.

انتهای پیام/

http://dana.ir/1272151
ارسال نظر
نظرات
اپارک داخلی