شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان همدان
ساعت: 14:43 منتشر شده در مورخ: 1396/10/13 شناسه خبر: 1272164
در تجمع عظیم مردم کبودراهنگ علیه فتنه گران مطرح شد:
دشمنان در تلافی شکست های خود در سوریه و عراق دست به فتنه گری زدند
تجمع عظیم و خودجوش مردم ولایتمدار شهرستان کبودراهنگ در اعتراض و مخالفت به آشوب گری های ساختارشکنانه فتنه گران در مسجد اعظم این شهر برگزار شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا به نقل از کورنگ ، اقشار مختلف مردم ولایتمدار شهرستان کبودراهنگ در اقدامی خودجوش علیه اقدامات فتنه گران در مسجد اعظم این شهر تجمع و بعد از آن  راهپیمایی با شکوهی برگزار کردند.

مردم دارالمومنین کبودراهنگ در محکومیت اقدامات ساختارشکنانه آشوبگران خشم و انزجار خود را از این اقدامات با سر دادن شعار" مرگ برفتنه گر "و "مرگ بر ضد ولایت فقیه" اعلام و عهد و میثاق خود را با ولی امر مسلمین و آرمان های شهدا تجدید کردند.

در این مراسم باشکوه حجت الاسلام نقی باقری  امام جمعه شهرستان کبودراهنگ در سخنانی تلاش دشمنان برای خارج کردن قطار پیروزی انقلاب از ریل موفقیت را قابل درک دانست و اظهار داشت:دشمنان خارجی و داخلی سعی در خارج کردن قطار پیروزی های این نظام از ریل موفقیت را دارند و حوادث اخیر توسط دشمنان از پیش طراحی شده بود.

وی در ادامه با اشاره به اینکه دشمنان سعی در تلافی شکست های اخیر خود در جبهه مقاومت در سوریه و عراق را دارند افزود: در طول تاریخ هرگاه دشمنان در جبهه جنگ سخت و نرم در مقابل اقتدار این نظام دچار شکست شده اند سعی در تلافی آن شکست با ایجاد فتنه و نیرنگ بوده اند.

امام جمعه کبودراهنگ با تاکید براینکه شهرستان کبودراهنگ پرچمدار ولایتمداری در طول تاریخ است اضافه داشت:شهرستان کبودراهنگ مفتخر است به وجود جوانانی که در روز پنجم آبان  حماسه این شهرستان را خلق کردند و ما از این تریبون اعلام می کنیم در هر شهری که نیروهای امنیتی امر نمایند ما به صورت داوطلبانه با هزار نفر از جوانان این شهرستان عهده دار امنیت و آسایش مردم شهرها و استان های دیگر هستیم.

باقری ضمن تقدیر از نیروهای انتظامی و مدارا کردن با اغفال شدگان اخیر گفت:مردم ایران هیچ گاه به خاطر نان و مشکلات اقتصادی پرچم خود را آتش نمی زنند و اگر چنین اتفاقی رخ داده ماحصل خدعه و نیرنگ دشمنان عمروعاص صفت بوده و نیروهای خدوم انتظامی به دلیل آگاهی از فریب خوردگی برخی افراد فعلا با آشوب گران مدارا می کنند.

وی ترس دشمنان از اتحاد مردم را غیر قابل نکار دانست و خاطر نشان کرد:دشمنان از پیام اتحاد و صدای متحد ما می ترسند و من پیشنهاد می کنم در هر شهری که فتنه ایجاد شد مردم با صدای یا حسین اتحاد خود را اعلام و در دل های آشوب گران، آشوب و وحشت به پا نمایند.

در پایان این مراسم مردم شهرستان کبودراهنگ به خیابان ها آمده و با راهپیمایی گسترده خواستار برچیده شدن بساط فتنه گران و  ضد انقلاب از کشور شدند.

انتهای پیام/

  • 15145
  • 1212
http://dana.ir/1272164
ارسال نظر
نظرات
اپارک داخلی