شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: سیاسی
ساعت: 18:41 منتشر شده در مورخ: 1396/10/16 شناسه خبر: 1274140
وزیر اطلاعات:
به زودی پاسخ کوبنده‌ای به گروهک‌های تروریستی و ضد انقلاب می‌دهیم/سربازان گمنام امام زمان گلوله را می‌پذیرند، اما به دشمن اجازه برهم زدن امنیت را نمی‌دهند
وزیر اطلاعات گفت:سربازان گمنام امام زمان (عج) به زودی پاسخ کوبنده‌ای به گروهک‌های تروریستی و ضد انقلاب منطقه خواهند داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ حجت الاسلام والمسلمین  علوی وزیر اطلاعات امروز در مراسم ترحیم سه شهید وزارت اطلاعات در ارومیه، تاکید کرد: سربازان گمنام امام زمان (عج) به زودی پاسخ کوبنده ای بهگروهک های تروریستی و ضد انقلاب منطقه خواهند داد.

وی با بیان اینکه شهادت آرزوی جوانان این مرز و بوم است ،گفت: جوانان این مرز و بوم با رشادت خود توطئه های شوم دشمنان را نقش بر آب می کنند.

حجت الاسلام والمسلمین علوی  افزود: سربازان گمنان امام زمان (عج) همواره آماده شهادت هستند و شهادت را یک سعادت دنیوی و اخروی برای خود می دانند.

وی ادامه داد: شهدای انقلاب اسلامی با شهادت به زندگی جاودانه دست یافته اند و راه پر افتخار امام حسین (ع) را ادامه می دهند.

وزیر اطلاعات تاکید کرد: سربازان گمنان امام زمان (عج) گلوله ها را می پذیرند اما به دشمن اجازه برهم زدن امنیت را نمی دهند.

وی اضافه کرد: گروهک های تروریستی مطمئن باشند که ارادهٔ  فرزندان این  مرز و بوم را  نمی توانند  متزلزل کنند.

حجت الاسلام علوی با بیان اینکه زندگی عزت مندانه و مرگ شرافت مندانه دو راه تاکید شده در دین مبین اسلام است، گفت: شهادت ها، اراده‌ها را پولادین، گام ها را استوار و  مقاومت ها را پایدار می کنند.

حجت الاسلام و المسلمین قریشی نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ارومیه نیز در این مراسم با بیان این که عظمت شهدای گرانقدر انقلاب اسلامی در قالب کلام نمی گنجد،  گفت : شهادت یک افتخار بزرگ الهی است و معصومین (ع) و عارفان و عالمان دینی همواره زندگی خود را در آرزوی شهادت سپری کردند.

گفتنی است چهارشنبه هفته گذشته بر اثر درگیری رزمندگان اسلام با عوامل ضد انقلاب در منطقه مرزی پیرانشهر، ۳ نفر از سربازان گمنام امام زمان(عج) به فیض عظیم شهادت نائل آمدند.

 

 انتهای پیام/ن

http://dana.ir/1274140
ارسال نظر
نظرات
بنر جام جهانی کانال_دانا_داخلی سلام_صفحات_داخلی