شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان همدان
ساعت: 14:17 منتشر شده در مورخ: 1396/10/19 شناسه خبر: 1276224
کشف البسه قاچاق در شهرستان بهار
فرمانده انتظامی شهرستان" بهار" از کشف 2 هزار و 81 ثوپ انواع البسه قاچاق در این شهرستان خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ سرهنگ "بزرگعلی نوری در گفتگو با خبرنگار کورنگ ،" در تشریح این خبرگفت: در پی تلاش کارکنان انتظامی شهرستان بهار و اجرای طرح های ارتقاء امنیت اجتماعی و مبارزه با قاچاق، شب گذشته خودوری سواری حامل 2 هزار و 81 ثوپ انواع البسه خارجی در محور های مواصلاتی شهرستان بهار متوقف شد.

این مقام انتظامی در ادامه افزود: این محموله قاچاق که بیش از 630 میلیون ریال ارزش داشت از استان های مرزی و غرب کشور بارگیری و قصد ورود به استان همدان را داشت که با هوشیاری کارکنان انتظامی شهرستان متوقف و در این رابطه 2 نفر غیر بومی دستگیر و تحویل مراجع قضائی شدند.

سرهنگ "نوری" در ادامه گفت: پدیده شوم قاچاق کالا، مخرب اقتصاد ملی است و به دلیل همجواری این شهرستان با دو استان مرزی و غرب کشور ،مبارزه با این پدیده همواره در دستور کار انتظامی شهرستان قرار دارد.

فرمانده انتظامی شهرستان بهار در خاتمه از مردم شریف شهرستان بهار خواست: در صورت اطلاع و مشاهده هرگونه موارد مشکوک، پلیس را از طریق تلفن و سامانه 110 مطلع کرده و چنانچه نسبت به عملکرد کارکنان انتظامی، پیشنهاد، انتقاد و یا شکایاتی دارند از طریق شماره تماس 197 با بازرسی نیروی انتظامی در تماس باشند.
انتهای پیام/

 

http://dana.ir/1276224
ارسال نظر
نظرات
اپارک داخلی