شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کرمان
ساعت: 10:34 منتشر شده در مورخ: 1396/10/20 شناسه خبر: 1276663
چشمان منتظر مادر شهید خراسانی از راه برداشته شد/تصاویر
انتظار ۲۹ ساله مادر شهید منصور گروئیه خراسانی به پایان رسید و امشب فرزند شهیدش را به آغوش میکشد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از خانه خشتی ، خیابان های رفسنجان انگار از هر روز شلوغ تر شده اند نزدیک بنیاد شهید نیز ترافیک سنگینی شده بود در هر صورت به ساختمان بنیاد شهید رسیدم در ورودی ساختمان آقای صابری رئیس اداره بیرون آمد و گفت به موقع رسیدی برویم خیابان امام ۱۰ کوچه کوهستانی ۱ .

وارد کوچه که شدیم در کنار ساختمان های نوساز ابتدای کوچه چهار گنبد خشت و گلی کوچک به چشم خورد مثل اینکه همینجا بود منزل شهید گروئیه خراسانی، منصور گروئیه خراسانی شهید تازه تفحص شده ای که قرار است پس از ۲۹ سال دوری از خانواده و دیارش بازگردد.

حاج آقا رمضانی پور امام جمعه رفسنجان هم از راه رسید وارد خانه شدیم عکس قاب گرفته پدر شهید در کنار فرزندش منصور را دیدیم گویا عباس گروئیه خراسانی که اصالتا اهل نیشابور است سالها پیش به رفسنجان مهاجرت می کند و دراینجا به شغل کشاورزی مشغول بوده است و الان ۱۲ سال است که به رحمت خدا رفته و مادر شهید را در انتظار فرزند شهیدشان تنها گذاشته است.

۴ برادر و سه خواهر بزرگوار شهید به استقبال می آیند از شناسایی شدن پیکر مطهر برادرشان خوشحالند.

گوشه حال این منزل کوچک مادر شهید با تسبیح در دست بر روی مبل نشسته و عکس قاب گرفته منصور نیز در کنارش قرار دارد.

سکینه بلوچی نزدیک به ۸۰ سال سن دارد می گوید فکر نمیکردم زنده بمانم و پسرم را ببینم. می گوید همیشه چشم انتظارش بودم دو هفته قبل خوابش را دیدم و با لباس سفیدی به دیدنم آمد.

مادر حتی روزی را که شهید به جبهه رفت نیز به یاد دارد و می گوید منصور به من گفت من دارم می روم جبهه غصه مرا نخورید اگر گریه کنید حضرت فاطمه ناراحت می شود.

حاج آقا رمضانی پور شروع به صحبت می کند از برکت شهید برای شهرمان رفسنجان گفت و اینکه حضور این شهید یک آگاهی بخشی و بصیرت مضاعفی را در جامعه ایجاد می کند.

آقای صابری در حال برنامه ریزی برنامه های استقبال و تشییع و خاکسپاری است قرار شده است امروز با حضور مسئولان از پیکر مطهر شهید در حسینیه ثارالله رفسنجان استقبال شود .

شهید منصور گروئیه‌ خراسانی متولد ۴ تیر ماه سال ۴۵ و از نیروهای ارتش جمهوری اسلامی در ۲۱ تیر ماه سال ۶۷ در دهلران منطقه زبیدات عراق،عملیات پاتک عراق به شهادت رسیده است.

گزارش و عکس: مریم مرادی

 

انتهای پیام/م

http://dana.ir/1276663
ارسال نظر
نظرات
اپارک داخلی