شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان همدان
ساعت: 16:29 منتشر شده در مورخ: 1396/10/20 شناسه خبر: 1277045
هرس زمستانه درختان سطح شهر نهاوند+ عکس
سرپرست شهرداری نهاوند گفت: باهدف زیباسازی فضای سبز نهاوند درختان سطح شهر هرس زمستانه می‌شوند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا به نقل از پایگاه خبری گرو، علی‌محمد زمانیان ظهر امروز در گفت‌وگو با خبرنگاران نهاوند گفت: باهدف ایجاد فضای سبز زیبا و بهبود رشد درختان سطح شهر نهاوند همه‌ساله در فصل زمستان درختان سطح شهر نهاوند هرس می‌شوند.

وی اظهار داشت: این طرح در نهاوند از هفته گذشته شروع‌شده است و واحد فضای سبز شهرداری نهاوند با بسیج نیروها در مناطق مختلف نهاوند در حال اجرای این طرح هستند.

سرپرست شهرداری نهاوند افزود: کار هرس درختان توسط افراد آموزش‌دیده انجام می‌شود چون در تقویت رشد درخت ازیک‌طرف و از منظر زیبایی شهری از طرف دیگر نیز حائز اهمیت است.

وی بیان داشت: هرس درختان باعث حذف شاخه‌های زائد و بیمار درختان نیز می‌شود و از بروز آفت در فصل رویش گیاهان نیز جلوگیری می‌کند.

 

زمانیان بیان کرد: با هرس درختان باعث افزایش طول عمر درختان می‌شویم و باعث می‌شود که ازنظر زیباشناختی نیز در فصل بهار و زایش درختان منظره بهری در معرض دید شهروندان قرار بگیرد.

وی گفت: اکیپ‌های شهرداری نهاوند به ترتیب اولویت اقدام به هرس زمستانه درختان می‌کنند و در این کار نیازمند صبر و همکاری شهروندان هستند.

سرپرست شهرداری نهاوند افزود: رعایت نکات ایمنی ازجمله مواردی است کە گروه عملیات هرس بە منظور جلوگیری از هرگونه خطر احتمالی ملزم بە اجرای آن می‌باشند و شهروندان هم در این کار باید مشارکت داشته باشند.

وی گفت: از شهروندان درخواست می‌کنیم که از خودسرانه هرس کردن درختان خودداری کنند و برای این کار به شهرداری مراجعه کنند تا اکیپ شهرداری نیز با حضور در محل نسبت به این کار اقدام کند.

 

 

انتهای پیام/

 

http://dana.ir/1277045
ارسال نظر
نظرات