شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان همدان
ساعت: 16:29 منتشر شده در مورخ: 1396/10/20 شناسه خبر: 1277055
در 8ماهه نخست سال جاری انجام شد
پرداخت بیش از یک میلیارد و 600 میلیون تومان به مددجویان همدانی در راستای تأمین هزینه های ازدواج
معاون حمایت و سلامت کمیته امداد استان همدان از پرداخت بیش از یک میلیارد و 600 میلیون تومان 599 مددجوی همدانی در راستای تأمین هزینه های ازدواج در هشت ماهه نخست سال جاری خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا «جعفر هاشمی» در گفت و گو با خبرنگار رودآور؛ از پرداخت کمک هزینه ازدواج به 599 نوعروس و داماد مددجوی در استان همدان خبر داد و گفت: مبلغ این هزینه ها که در راستای تأمین جهیزیه و رفتن به سمت ازدواج آسان بوده بیش از یک میلیارد و 600 میلیون تومان در هشت ماهه نخست سال جاری برآورده شده است.

وی اظهار کرد: کمیته امداد امام خمینی(ره) علاوه بر پرداخت کمک هزینه های ازدواج زمینه برگزاری کلاس های آموزشی مهارت های زندگی و همچنین دوره های مشاوره قبل و بعد از اردواج را برای مددجویان این نهاد فراهم ساخته است.

معاون حمایت و سلامت کمیته امداد استان همدان افزود: با توجه به مشاوره های ارائه شده و برگزاری دوره های آموزشی کسب مهارت های زندگی و زناشویی، شاهد کمترین آمار طلاق در بین جامعه هدف این نهاد هستیم.

هاشمی در ادامه از بهره مندی 30 هزار و 32 زن سرپرست خانوار در کمیته امداد استان همدان خبر داد و تصریح کرد: به این افراد نیز در صورت تمایل به ازدواج مجدد نیز علاوه بر تسهیلات خوداشتغالی، کمک هزینه های ازدواج نیز پرداخت می شود.

انتهای پیام/

 

http://dana.ir/1277055
ارسال نظر
نظرات