شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان همدان
ساعت: 09:47 منتشر شده در مورخ: 1396/10/21 شناسه خبر: 1277251
با حضور مدیرکل نظارت بر تجهیزات و ملزومات پزشکی سازمان غذا و دارو؛
دومین خط تولید ژل وارنیش فلوراید کشور در تویسرکان به بهره برداری رسید
با حضور مشاور وزیر بهداشت و درمان و مدیرکل نظارت بر تجهیزات و ملزومات پزشکی سازمان غذا و دارو دومین خط تولید ژل وارنیش فلوراید(دهان شوی) کشور با آورده بیش از سه میلیارد تومان توسط بخش خصوصی افتتاح شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا به نقل از رودآور؛ بعدازظهر روز گذشته، با حضور «رضا مسائلی» مشاور وزیر بهداشت و درمان و مدیرکل نظارت بر تجهیزات و ملزومات پزشکی سازمان غذا و دارو  و دیگر مسئولان استانی و شهرستانی متولی امر، دومین خط تولید ژل وارنیش فلوراید(دهان شوی) کشور در تویسرکان به بهره برداری رسید.

به گفته «محمدمهدی مفتح» نماینده مردم تویسرکان در مجلس شورای اسلامی، این واحد تولیدی با آورده بیش از سه میلیارد تومان توسط بخش خصوصی به مرحله بهره برداری رسیده است.
 

 

مفتح عنوان کرده که علاوه بر تولید دهان شوی، توسط این واحد تولیدی دارویی که در سال 1391 در تویسرکان آغاز به کار کرده است، در حال حاضر تجهیزات پزشکی دیگری از جمله میکروست، ساکشن‌تیوب، گاز استریل، دستکش‌های یکبار مصرف، پد الکل،ست سرم و ست خون و نیز نایلون فریز هم در آن تولید می شود.

به گزارش رودآور، بیکاری و نبود منبع درآمد و در هایت مهاجرت، یکی از عوامل اصلی کاهش جمعیت در تویسرکان است، اما چند سالی است که مسئولان ارشد شهرستانی به گفته خود در تلاش هستند تا با ایحاد واحدهای تولیدی و صنعتی، بتوانند بر معضل بیکاری به ویژه بیکاری جوانان غلبه کنند، تا بدین ترتیب از روند نزولی جمعیت در شهرستان بکاهند.

امید آن که هر روز شاهد افتتاح و بهره برداری از واحدهای تولیدی بیشتری برای مردم این دیار باشیم تا با رونق گرفتن اوضاع اقتصادی شهرستان، وضعیت معیشتی مردم نیز به تدریج رو به بهبود گذاشته و از مهاجرت آنان به کلان شهرها هم کاسته شود.

 

انتهای پیام/

http://dana.ir/1277251
ارسال نظر
نظرات