شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان همدان
ساعت: 11:35 منتشر شده در مورخ: 1396/10/21 شناسه خبر: 1277367
در جلسه کارگروه صادرات غیر نفتی شهرستان بهار مطرح شد:
سهم شهرستان بهار از صادرات غیر نفتی در 7 ماه اول امسال حدود 13.1 میلیون دلار بوده است
رئیس اداره صنعت ، معدن و تجارت شهرستان بهار در جلسه کارگروه صادرات غیر نفتی شهرستان که صبح امروز در فرمانداری بهار برگزار شد، میزان صادرات غیر نفتی شهرستان در 7 ماه اول امسال را 13.1 میلیون دلار بیان کرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از بهارانه، جلسه کارگروه صادرات غیر نفتی شهرستان بهار صبح امروز در فرمانداری شهرستان بهار تشکیل شد. علی بیات رئیس اداره صنعت ، معدن و تجارت هدف از این جلسه را دسترسی به آمار شهرستانی صادرات و طرح مسائل و مشکلات صادرکنندگان بیان کرد.

بیات در ادامه گفت: در این جلسه هماهنگی لازم با ادارات ذیربط به عمل می آید تا مشکلات صادرکنندگان حل شود و هدف ما به طور خاص روانسازی صادرات است.

وی در مورد آمار صادرات غیر نفتی شهرستان گفت: در این مورد برش شهرستانی موجود نیست، اما برای آنکه بتوانیم آمار دقیقی در رابطه با صادرات داشته باشیم با همکاری صادرکنندگان و کارشناسان آماری از میزان صادرات شهرستان تهیه کرده ایم که تا حدود 90 درصد به واقعیت نزدیک است.

بیات میزان صادرات شهرستان بهار در 7 ماه اخیر را در کل حدود 13.1 میلیون دلار از گمرک همدان بیان کرد و گفت: بیشتر اجناس صادر شده از شهرستان بهار سفال، سیب زمینی ، ظروف آلومینیومی، چینی آلات بهداشتی ، شوریجات و ترشیجات می باشد.

وی همچنین در مورد میزان صادرات سفال گفت: طبق این آمار در 7 ماه اول سال میزان  5.1 میلیون دلار  از گمرک همدان و میزان 9.5 میلیون دلار از کل گمرکات صادرات سفال داشته ایم.

انتهای پیام/

http://dana.ir/1277367
ارسال نظر
نظرات