شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان همدان
ساعت: 16:53 منتشر شده در مورخ: 1396/10/21 شناسه خبر: 1277678
آموزش نیروی انسانی ماهر لازمه پیشرفت شهرستان
مسئول فنی و حرفه ای فامنین گفت:با شناسائی ظرفیت ایجاد توسعه فعالیتها در روستاها و رشته ها و مشاغل حرفه ای مورد نیاز و بسترسازی مناسب،میتوان زمینه ایجاد توسعه پایدار روستائی در شهرستان را با آموزش نیروی انسانی ماهر ایجاد نمود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ مسعود دارپوی درگفتگو با آوای فامنین، درخصوص وضعیت آموزش های فنی و حرفه ای در سطح شهرستان،اظهار کرد:در سال96 براساس برنامه ریزی های انجام شده 32 هزار نفرساعت آموزش فنی و حرفه ای در بخش های مختلف:صنوف و اتحادیه ها 2000 نفرساعت ،بخش شعب شهری 30 هزار نفر ساعت،بخش کاهش آسیب های اجتماعی 8 هزار نفرساعت که در نقاط مختلف شهرستان از روستای سراوک تا روستای آقاج توسط مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان انجام پذیرفته است.

وی بااشاره به نیازسنجی های انجام شده و شناسائی مکان ها و استقبال مردم از کلاسهای آموزش فنی و حرفه ای در سطح شهرستان ابراز داشت:با تعامل و همکاری دهیاران مشخصات کلی روستا،ساختار جمعیتی،آسیبها،فرصت ها،وضعیت محصولات و..مورد بررسی قرار گرفته که در سالجاری در 13 روستا کلاسهای آموزش فنی و حرفه ای برگزار شده است.

دارپوی ابراز داشت:با شناسائی ظرفیت ایجاد توسعه فعالیتها در روستاها و رشته ها و مشاغل حرفه ای  مورد نیاز و بسترسازی مناسب،میتوان زمینه ایجاد توسعه پایدار روستائی در شهرستان را با آموزش نیروی انسانی ماهر ایجاد نمود.

مسئول فنی و حرفه ای شهرستان بااشاره به  برگزاری دوره کارآفرینی ویژه کارشناسان ادارات شهرستان،افزود:دوره کارآفرینی ویژه کارمندان ادارات در حال برگزاری است این دوره 50 ساعته می باشد و پس از آزمون پایانی برای پذیرفته شدگان کارت صادر می گردد.

انتهای پیام/

http://dana.ir/1277678
ارسال نظر
نظرات
اپارک داخلی