شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: ورزشی
ساعت: 20:30 منتشر شده در مورخ: 1396/10/22 شناسه خبر: 1278170
دروازه‌بان تیم فوتبال استقلال گفت: از هواداران انتظار نداشتم که چنین رفتاری با علی قربانی داشته باشند و او را مورد توهین قرار دهند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ سید حسین حسینی پس از تساوی یک بر یک تیمش برابر سایپای تهران در ورزشگاه آزادی اظهار کرد: بازی خوبی از خود به نمایش گذاشتیم، می‌توانستیم برنده بازی هم باشیم، اما در دقایق پایانی بر اثر یک اشتباه، گل تساوی را از سایپا دریافت کردیم.

وی در پاسخ به این سؤال که آیا به دنبال رکوردشکنی بودید یا خیر؟ گفت: قطعاً همین‌طور است، دوست داشتم رکورد بهرام مودت را شکسته و خودم صاحب این رکورد شوم؛ خوشبختانه به آن هم دست پیدا کردم، اما گلی که در دقایق پایانی دریافت کردم، کامم را تلخ کرد و دلم می‌خواست این بازی را بدون گل خورده، به پایان می‌رساندم.

دروازه‌بان تیم فوتبال استقلال تهران در پاسخ به این سؤال که آیا به خاطر این رکورد، چند دقیقه به روی زمین افتادید و خود را به مصدومیت زدید؟ افزود: قسم می‌خورم که چنین چیزی نبوده و من به دلیل مصدومیت، مجبور شدم تحت مداوا قرار بگیرم؛ الان هم که اگر به بینی من نگاه کنید، متوجه می‌شوید که کج شده است؛ آن موقع هم درد داشتم و هم خونریزی، بنابراین زمان زیادی طول کشید تا پزشک مرا تحت مداوا قرار داده تا بتوانم درون دروازه قرار بگیرم.

حسینی در خصوص اتفاقات ناخوشایندی که پس از پایان بازی افتاد و هواداران قربانی را مورد توهین قرار دادند، تصریح کرد: انتظار چنین رفتاری را از هواداران نداشتم، آنها متعصب و فهیم‌تر از آن هستند که بخواهند به یک بازیکن توهین کنند، قربانی تلاش زیادی کرد اما در ثانیه‌های پایانی بدشانس بود و توپش وارد دروازه نشد؛ ولی این دلیل نمی‌شود که هواداران او را مورد توهین قرار دهند.

http://dana.ir/1278170
ارسال نظر
نظرات