شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کرمان
ساعت: 11:34 منتشر شده در مورخ: 1396/10/23 شناسه خبر: 1278436
باشگاه بدنسازی پرورش اندام درآسمینون منوجان افتتاح شد
باشگاه بدنسازی و پرورش اندام باحضور مسئولین وتعدادی از ورزشکاران در بخش آسمینون منوجان افتتاح شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از صبح منوجان،روز گذشته باشگاه  بدنسازی و پرورش اندام  با حضور مسئولین  وتعدادی از ورزشکاران در بخش آسمینون  منوجان افتتاح شد.

محمد حجتی پور فرماندار  منوجان در این مراسم  گفت : امروز شاهد حرکتی ارزشمند و تاثیر گذار در سطح شهرستان می باشیم   وبنده توجه جدی به امر ورزش دارم و کسانی که  در امر ورزش گام بر می دارند حمایت  و تشکر خواهیم کرد.

وی افزود: بحث ورزش بسیار با اهمیت است که باعث ایجاد شور ونشاط  در جوانان ، پر کردن اوقات فراغت جوانان وجلو گیری از آسیب های اجتماعی می شود.

عبد الوهاب تاجیکی مسئول اداره ورزش وجوانان  شهرستان منوجان در این مراسم گفت : این باشگاه جهت ایجاد آمادگی جسمانی و شور ونشاط ورزشکاران با اعتباری بالغ ۱میلیارد و ۵۰۰میلیون ریال که توسط بخش خصوصی دربخش آقایان ، جهت راه اندازی این باشگاه هزینه گردیده است .

تاجیکی افزود: روی آوردن جوانان به ورزش باعث می شود جوانان به سمت فضای مجازی کاهش پیدا کند واوقات فراغت خود را در ورزش پرکنند.

وی تصریح کرد: جهت توسعه وتجهیز باشگاه ها یک تفاهمنامه بین اداره ورزش وجوانان  با بانک ها انجام شده که درصورت مجوز بخش خصوصی این تسهیلات پرداخت خواهد شد.

انتهای پیام/م

 

http://dana.ir/1278436
ارسال نظر
نظرات
اپارک داخلی