شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کرمان
ساعت: 13:42 منتشر شده در مورخ: 1396/10/23 شناسه خبر: 1278569
عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس:
رجز خوانی ترامپ جز ترس و دلهره برای رژیم های سرسپرده منطقه نتیجه دیگری ندارد/آمریکا اگر راست می گوید گوشه ای از زندان گواتمالا را افشا نماید
عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی گفت: این رجز خوانی آمریکایی ها غیر از ترس و دلهره برای رژیم های سرسپرده منطقه هیچ نتیجه دیگری برای آن ها نخواهد داشت و ما بایستی با توجه به سرمایه های بی بدلیل و بی نظیر انسانی خود و داشتن جوانانی متعهد و تحصیل کرده توجه خودمان را به این مهم معطوف بداریم.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ شهباز حسن پور عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار کرمان ۱۴۰۰ در رابطه با بیانیه اخیر ترامپ علیه ایران در خصوص برجام اظهار داشت : این صحبت های ترامپ برای ملت شریف و سرافراز ایران اسلامی سخنانی تکراری و بیهوده ای است و همگان می دانند که این حرف ها خوراک کار حزبی حاکمان آمریکاست .

وی گفت : مطمئنا این سخنان هیچ تاثیری بر اراده پولادین ملت شریف و بزرگ ایران اسلامی نداشته و ندارد و اگر آمریکا راست می گوید گوشه ای از زندان گواتمالا را افشا نماید و یا علیه رژیم کودک کش و اشغال گر  قدس تصمیم بگیرد .

نماینده مردم سیرجان و بردسیر در مجلس شورای اسلامی خاطر نشان کرد : انتظاری غیر از این از آمریکا وجود ندارد و ملت ما راه خود را شناخته و پیدا کرده است و تا زمانی که ظلم در دنیا وجود دارد مبارزه هم است و ما چون امروزه با یاوه گویی ها و اشغالگری های آن ها در حال مبارزه هستیم این موارد و مسائل چیز تازه ای نیست.

حسن پور با اشاره به این که ما بایستی روی توان داخلی خود تاکید بیشتری داشته باشیم ؛ یادآور شد : ما بایستی به فکر حل و فصل مسائل و مشکلات مردم خودمان باشیم و همان گونه که مقام معظم رهبری فرمودند آمریکایی ها مدت ها نگران این بودند که ایران را به عنوان ژاندارم خلیج فارس از دست داده اند و امروز نگران این هستند که کشورهای منطقه را از دست می دهند .

وی افزود : این رجز خوانی آمریکایی ها غیر از ترس و دلهره برای رژیم های سرسپرده منطقه هیچ نتیجه دیگری برای آن ها نخواهد داشت و ما بایستی با توجه به سرمایه های بی بدلیل و بی نظیر انسانی خود و داشتن جوانانی متعهد و تحصیل کرده توجه خودمان را به این مهم معطوف بداریم.

عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی در پایان اظهار داشت : ما امروز باید به دنبال تولید کالاهایی با کیفیت برای رقابتی جانانه در بازارهای جهانی علیه آن ها باشیم .

انتهای پیام/

http://dana.ir/1278569
ارسال نظر
نظرات
اپارک داخلی